Reklama telewizory plazmowe

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

halabala

Posty

1

Rejestracja

17 mar 2009, o 12:47

Reklama telewizory plazmowe

Postautor: halabala » 17 mar 2009, o 13:08

Witam.

Mam mały pomysł na reklamę na telewizorach plazmowych.
Moja reklama miałaby być ukierunkowana na rynek regionalny, a być może nawet na bardzo regionalny :). Jestem z 350 tys. miasta. Plazmy owe miałyby stanąć w pizzeriach, restauracjach, pubach itp. miejscach. Telewizory te miałyby wyświetlać reklamy w czasie otwarcia lokalu (oczywiście sam obraz bez dźwięku). Właściciel lokalu miałby płacony abonament od każdego nośnika oraz na przykład reklamę na telewizorach w innych punktach. Koszt takiego przedsięwzięcia nie byłby duży - sądzę, że na początek w 10 000 bym się zmieścił.

Proszę o jakiekolwiek sugestie nieco bardziej doświadczonych ode mnie oraz opinie czy coś takiego ma racje jakiegokolwiek bytu.

Pozdrawiam
Halabala
no avatar
User

nFirmy

Posty

9

Rejestracja

16 lut 2009, o 21:05

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: nFirmy » 18 mar 2009, o 09:15

Ja doświadczony nie jestem ale się wypowiem jeśli mogę ;)

Za 10tys to ile Ty tych plazm kupisz (chyba raczej LCD)? A przecież to nie jedyne koszty ...

Za mały budżet zdecydowanie jak dla mnie.

Druga ważna rzecz, to czy takie lecące reklamy uprzyjemniają pobyt w pubach, restauracjach (sic!)?

Jeśli w pubie wisi LCD to raczej leci tam coś przyjemnego - kanał muzyczny, albo jakiś rozrywkowy (w szczególnych

wypadach mecze, walki bokserskie wiadomo ... ale same reklamy?)
no avatar
User

lucjuk

Posty

8

Rejestracja

11 lut 2009, o 21:30

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: lucjuk » 25 mar 2009, o 14:54

Przedmówca ma rację - w restauracjach puszczanie samych reklam może się nie sprawdzić.
Takie coś to prędzej w autobusach. Wtedy czasem z nudów sam patrzę na to co leci.

Zorientuj się jak jest z popytem na takie usługi i ile jesteś w ogóle w stanie za reklamy wyciągnąć.
Popytaj czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany postawieniem tych telewizorków, żeby się nie porywać z kosą na kamień.
no avatar
User

amoniak

Posty

4

Rejestracja

3 cze 2009, o 13:29

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: amoniak » 3 cze 2009, o 14:11

w metrze sa fajne reklamy teraz w takich telewizorkach ale to tylko wawa
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: Biznesforum » 3 cze 2009, o 18:31

W Olsztynie, w autobusach MPK są również i o ile w knajpach, restauracjach sens jest wątpliwy, o tyle w komunikacji miejskiej to ujdzie, bo i tak ludzie się patrzą się gdzieś bez sensu przez okno, to mogą i na reklamy po zerkać.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: bizz » 28 lip 2015, o 08:53

Jeśli szukacie sprzętu muzycznego, to polecam wam zajrzeć sobie do http://www.sklep-muzyczny.com.pl/roland_hd-3_.html . Oferta naprawdę dobra, myślę, że znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: Agnieszka!99 » 28 lip 2015, o 20:23

W restauracji czy pubie to nie wypali, bo ludzie nie przychodzą tam oglądać reklamy, mnie osobiście by to irytowało i taki lokal bym opuściła.
no avatar
User

rot10

Posty

11

Rejestracja

15 cze 2015, o 09:28

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: rot10 » 30 lip 2015, o 09:32

Szczerze mówiąc to ciężko znaleźć odpowiednie miejsce głównie ze względu iż praktycznie nikt nie lubi reklam :D
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: zarzadzaj_gip » 3 wrz 2015, o 19:43

Pomysł raczej nie jest dobry, ten z komunikacją miejską lepszy. Do pubu przychodzi się, aby miło spędzić czas, a nie oglądać reklamy;)
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Reklama telewizory plazmowe

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 20:21

W moim biznesie wspomagam się marketingiem, który tworzy dla mnie agencja interaktywna https://solv.pl to skuteczna firma, która bez problemu radzi sobie z przebiciem się przez konkurencję.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.300s | 13 Queries | GZIP : Off ]