Co sądzicie o sprzedaży MLM

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

SammyS203

Posty

5

Rejestracja

17 sty 2016, o 11:24

Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: SammyS203 » 29 sty 2016, o 13:47

Cześć wszystkim.

Jak w temacie - jakie macie zdanie o sprzedaży MLM? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Tam gdzie podlinkowałem jest to dość ciekawie opisane, ale chciałbym się dowiedzieć jeszcze o Waszych prywatnych doświadczeniach w tym temacie...
Istnieć - to tworzyć własne istnienie.
no avatar
User

metfach

Posty

5

Rejestracja

9 lut 2016, o 13:53

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: metfach » 9 lut 2016, o 14:01

Pomysł stary jak Świat i nie przyjął się w Polsce.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: WaldekR » 23 lut 2016, o 07:57

Moja bratowa zaczęła się w to bawić ale nie widzę zbyt dużych efektów...
Mnie też nie za bardzo to przekonuje...
no avatar
User

darek95

Posty

34

Rejestracja

6 sie 2015, o 14:23

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: darek95 » 23 lut 2016, o 14:24

Moim zdaniem twoja bratowa popełniła błąd. Lepiej się w to nie bawić.
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: Aleksandra » 24 lut 2016, o 12:05

A ja mam odmienne zdanie ;)

Kiedyś "bawiłam się" w to, tak jak zostało wcześniej wspomniane ;)
I wspominam to jako bardzo ciekawą przygodę, poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi do dziś mam kontakt, parę dodatkowych groszy wpadło do kieszeni. Myślę, że jeśli ktoś podchodzi do tematu z rozsądkiem i wyciągnie z tego trochę więcej niż wmówienie sobie, że jest się super ;)

MLM wiąże się ze spotkaniami z ludźmi, nie zawsze polubisz ich od razu, ważne, żeby oni polubili Ciebie, musisz się nauczyć otwartości, szczerości i przekazywania wiedzy. Nie każdy posiada umiejętności i charyzmę konieczne do bycia liderem, ale wszystkiego można się nauczyć.

MLM będę polecać wszystkim, którzy planują intensywnie pracować nad własnym rozwojem. Wybór firmy też ma znaczenie, nie masz mówić ludziom, że produkt jest dobry, Ty masz o tym wiedzieć :) Dobre wsparcie grupy i opiekuna, dobry produkt i wiele samozaparcia i chęci mogą być kluczem do rozwoju w tej branży ;) Ludzie osiągają tu sukces, więc się da, ale nie ukrywajmy, kosztowało ich to naprawdę bardzo dużo pracy i cierpliwości :)

Powodzenia
no avatar
User

madmax

Posty

11

Rejestracja

11 sie 2016, o 09:36

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: madmax » 11 sie 2016, o 10:16

mlm to straszne naciągactwo ludzi, jeszcze gorsze niż couching. naprawdę warto się od tego trzymać z daleka
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: beata22 » 30 wrz 2016, o 07:22

Da się na tym zarobić ale jest spora konkurencja. Trzeba się wyróżnić. warto produkty ładnie opakować dać ładne etykiety- można tu zamawiać http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Co sądzicie o sprzedaży MLM

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 19:59

W sprawie marketingu nie znam adekwatniejszych ludzi od https://solv.pl ta agencja interaktywna przeprowadziła już setki profesjonalnych kampanii reklamowych, to potwierdzenie tego, że posiadają doświadczonych ludzi od reklamy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 15 Queries | GZIP : Off ]