Dzbanki filtrujące

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Dzbanki filtrujące

Postautor: reton12 » 31 sie 2018, o 15:00

Hej! Poradźcie mi proszę. Od kilku dni zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego filtra do kuchni. Mieszkam w bloku więc woda niby powinna być czysta, ale strasznie drażni mnie w niej nieprzyjemny zapach chloru i mam ciągły problem z dużą ilością kamienia w czajniku. Co myślicie o tego typu filtrach https://aquamelior.pl/k/filtry-do-wody- ... lter-logic ?
no avatar
User

Ddroz

Posty

9

Rejestracja

1 sie 2018, o 14:56

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: Ddroz » 31 sie 2018, o 15:58

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Też zastanawiam się nad kupnem.
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: Remek » 4 wrz 2018, o 14:57

Ja swój dzbanek filtrujący kupiłem tutaj: https://codokuchni.pl/dzbanek-filtrujacy-wode/ i z całego serca mogę polecić. Bardzo fajny artykuł, który tak naprawdę zachęcił mnie do tego, by to kupić. Woda smakuje zupełnie inaczej i jest zdrowsza ;) Polecam, nie kosztuje dużo, a zdecydowanie dużo daje.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: tomekB » 9 wrz 2018, o 22:10

Sprawdźcie sobie firmę Global Concepts. Mają dobre systemy uzdatniania wody. Tu sobie poczytajcie http://gc2000.pl/ Osobiście wybraliśmy filtrację na węglu aktywnym i bardzo dobrze się to sprawdza, jesteśmy zadowoleni z wyboru. Firma dobrze doradza, warto poprosić o poradę.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: karla » 25 wrz 2018, o 11:57

Nie używam już takiego dzbanka odkąd mieszkam w stolicy bo tu jest bardzo dobra i czysta woda z wodociągów, chciałoby się żeby wszędzie taka była ale niestety, są miasta gdzie wody nie da się pić prosto z kranu
no avatar
User

Alexa555

Posty

46

Rejestracja

24 lip 2018, o 07:16

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: Alexa555 » 25 wrz 2018, o 19:27

Jeśli posiadasz kłopot z osadem, który pływa w wodzie to symbol, że przystaje coś z tym zdziałać. Ja zdecydowałam nie zwlekać. Natychmiast nabyłam filtry do wody od marki, która naprawdę okazała się wyjątkowo solidna. Dziś już cieszę się nadzwyczaj czystą wodą. Skutkuje to tym, że posiadam poprawniejszą skórę i cudownie się czuję. Polecam priorytetowo technikawody.pl.
no avatar
User

kamilap

Posty

4

Rejestracja

26 wrz 2018, o 09:50

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: kamilap » 26 wrz 2018, o 09:59

my mamy dzbanek filtrujący wodę i w sumie od tego czasu nie kupujemy wody w butelkach bo nie opłaca się, a woda z dzbanka jest równie smaczna
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: mikolajseo » 26 wrz 2018, o 20:08

Także słyszałem o tych dzbankach, wydają się ciekawym pomysłem.



Lofoty
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: Ania » 14 mar 2019, o 10:06

Nie używam takiego dzbanka. U nas jest bardzo dobra woda z kranu - wszyscy w domu taką pijemy.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Dzbanki filtrujące

Postautor: Nardel » 15 mar 2019, o 08:24

Ja mam obawy pić wodę z kranu. W końcu nawet jeśli jest super jakości, to w rurach są różne zanieczyszczenia, które zbiera po drodze. Sam bałbym się takiej wody pic, a już na przykład dzieciom dawać to sobie zupełnie nie wyobrażam. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest takie jakie stosuję obecnie taki dystrybutor filtrujący wodę z kranu - http://www.aquamo.com.pl/dystrybutory. Dzięki niemu mam cały czas dobrą wodę, gotową do użycia, w stałej cenie (niezależnie od tego ile jej zużyję) i bez konieczności pamiętania o napełnianiu dzbanka, czy zakupie wody. A wszystkie te opcje już wcześniej przetestowałem i byłym z nich nie do końca zadowolony.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 14 Queries | GZIP : Off ]