połączenie sklepu z allegro

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

połączenie sklepu z allegro

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 07:45

hej, trzeba mi jakoś poradzić w kwestii tego jak radzić sobie ze sprzedażą równoczesną na allegro oraz w sklepie internetowym. zaczynam mieć problemy z pogodzeniem jednego i drugiego, bo to czegoś brakuje na stanie a to jest na stanie, nie istnieje w sklepie. kwiatki wyłażą dopiero przy remanencie ale boję się reakcji ludzi jeśli zaczną wyłazić przy zamówieniach.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: popielnik » 30 paź 2017, o 11:06

a czego używasz do ogarnięcia tego że aż takie błędy są?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 11:50

hmmm jak to czego? rąk własnych.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: SalamonK » 30 paź 2017, o 12:12

Koledze raczej chodziło o użytkowanie asystenta sprzedaży tego typu: http://www.sendego.pl. Tu akurat masz ten z którego ja osobiście korzystam i jestem bardzo zadowolony. A Ty albo nie masz wcale czego się spodziewam po Twojej wypowiedzi albo jakiś totalnie amatorski skoro pojawiają się błędy na stanach. Rozpatrz zakup/zmianę, w tym co ja mam możesz sobie cenę dostosować do potrzeb, nie musisz płacić od razu 300złotych za abonament. Jest wersja darmowa, wejdź, popróbuj, popatrz. A nuż widelec się spodoba.
no avatar
User

kolonmar

Posty

1

Rejestracja

30 paź 2017, o 13:51

Lokalizacja

Zakopane

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: kolonmar » 30 paź 2017, o 13:53

Najlepiej wybierz albo allegro albo sklep internetowy. Klienci będą się gubić. Polecam pomyśleć bardziej o sklepie internetowym.
no avatar
User

Kingape

Posty

19

Rejestracja

4 wrz 2017, o 14:09

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: Kingape » 16 lis 2017, o 14:32

Jakieś oprogramowanie eCommerce do zarządzania sklepem? Jeśli prowadzisz równolegle sklep i sprzedaż na allegro, to podziwiam, że do tej pory radziłeś sobie z tym bez wykorzystania programu. Generalnie warto popytać i poszukać, żeby dobrać coś dla siebie. Albo możesz zrobić tak jak moi rodzice - prowadzą sklep online i allegro i było im ciężko to ogarnąć. Nawiązali współpracę z firmą IT - Interfeo i teraz mają lepszą platformę wraz z oprogramowaniem. I dużo więcej czasu na inne czynności, niezwiązane z biznesem :)
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: marcin.golen » 13 kwie 2018, o 05:19

Nie musisz wybierać pomiędzy allegro albo własnym sklepem. Istnieje wiele rozwiązań dzięki, którym można połączyć te dwa sposoby. Polecam zapoznać się również z innymi dodatkami, które mogą pomóc w sprzedaży. https://jakisklepinternetowywybrac.pl/10-przydatnych-dodatkow-do-sklepu-magento/ Opisany w tym tekście jest omawiany moduł allegro oraz inne ciekawe dodatki.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: Apol » 21 wrz 2018, o 09:43

Na Twoim miejscu nie bawiłbym się w allegro. Posiadam dobrze prosperujący sklep internetowy, który stworzyła mi agencja interaktywna https://solv.pl wystarcza mi on w zupełności do zdobycia dużej liczby klientów?
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: połączenie sklepu z allegro

Postautor: yupixer » 26 wrz 2018, o 18:11

Znajdziesz różnego rodzaju gotowe prgoamy, jednak czasem najlepiej jest skorzystać z usług firmy takiej jak https://pl.linkedin.com/company/itmagination i zamówienie oprgaomwoanai dedykowanego. Wtedy mazs pewność, że integraacja będzie przebiegać poprawnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.149s | 13 Queries | GZIP : Off ]