Samochodowy warsztat

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Samochodowy warsztat

Postautor: Gleniowa » 25 wrz 2018, o 15:06

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/jak-stwor ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
no avatar
User

zygmumtowy

Posty

2

Rejestracja

5 paź 2018, o 11:43

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: zygmumtowy » 5 paź 2018, o 11:45

Ja akurat wole oddać auto w sprawdzone miejsce, bo sam nie bardzo znam się na mechanice. Jak ktoś jest z Lublina to polecam sprawdzić Auto Remont Lipert, znają się na rzeczy ;)
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: cyryl18 » 16 paź 2018, o 11:36

Przy otwieraniu biznesu tego typu najważniejsze jest solidne zaopatrzenie i wyposażenie. Podnośniki samochodowe, kompresory, wanny ociekowe jak i wiele innych artykułów może okazać się niezbędna. Nie wiem, jak mój warsztat by funkcjonował gdybym dużo wcześniej nie zaopatrzył się w takie artykuły, prosto z oferty https://elwico.com.pl/ . Warto również zaznaczyć, iż z ich strony mogłem także liczyć na fachowe doradztwo!
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: SowikoPack.pl » 22 paź 2018, o 08:03

To nie do końca prawda bo nawet mając wyposażenia a nie przykładając się do swojej pracy nie mając wiedzy i robiąc fuszerkę- nie przyciągniemy do siebie klientów, dlatego zastanówmy się czy faktycznie będziemy w stanie podołać temu zadaniu, druga kwestia to odpowiednia reklama i lokalizacja warsztatu.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Pawełdyg » 25 paź 2018, o 08:13

Najlepiej dawać do ASO. my tak robimy zawsze, teraz też kupiliśmy samochód w salonie Klimczak w Częstochowie i plan jest taki że potem jak coś będziemy u nich serwisować bo to najrozsądniejsze wyjście
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 31 paź 2018, o 08:27

Nie jest to do końca prawdą, ponieważ moim zdaniem w ASO przepłacasz za każdą naprawę, wystarczy dobry i profesjonalny warsztat któremu możemy zaufać. Początki takiego biznesu nigdy nie są łatwe, grunt to być dobrym w tym co się robi oraz zainwestować w reklamę.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Konek » 8 lis 2018, o 08:46

To zależy od auta oraz jego przeznaczenia, jeżeli ktoś chce dobrze zadbać o swoje auto Volkswagena jak m.in Caddy, Crafter, czy Amarok to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ich aso w którym zawsze można liczyć na bardzo dobre warunki, szczególnie po okresie gwarancyjnym i zbiegiem lat są one coraz lepsze.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: danny4231 » 15 lis 2018, o 20:31

Najważniejsze to odpowiednio wyposażyć dopiero co raczkujący warsztat. Od odpowiednich urządzeń będzie uzależnione, czy biznes będzie właściwie prosperował. Mi to się udało dzięki Elwiko http://elwiko.pl/ . Wciągniki elektryczne pochodzące z ich oferty, jak i podnośniki samochodowe to definicja jakości!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: Konek » 24 lis 2018, o 22:24

Ja jednak stawiam na autoryzowane serwisy i tez raczej w swoim przypadku nie zamierzam nic zmienić, ponieważ dwa lata temu kupiłem Fiata Tipo w salonie Auto-Res Rzeszów i do tej pory też u nich go serwisuję. Bardzo profesjonalne podejście mechaników i obsługi, która zawsze dba o to aby stanowisko było gotowe przez umówionym terminem przyjazdu, mechanicy pracują sprawnie i szybko diagnozują usterki, a do tego ceny są moim zdaniem rozsądne pytając znajomych ile płaca u siebie. Dlatego dopóki trwa gwarancja, a prawdopodobnie nawet później również zostanę u nich.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Samochodowy warsztat

Postautor: EmilCh » 5 gru 2018, o 21:50

W takim razie polecam również odwiedzić serwis aso HondaPlaza jeżeli ktoś nadal szuka sprawdzonego serwisu Hondy w Warszawie. Zawsze można liczyć w ich przypadku na wysoką jakość realizacji, do tego terminowość i świetne podejście obsługi która zawsze jest chętna do pomocy. Moim zdaniem zdecydowanie godni polecenia jeżeli potrzebujesz pełnego wsparcia serwisowego i zależy Ci na pewności co do stanu auta.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron