Stawiać namiot magazynowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Stawiać namiot magazynowy

Postautor: Gleniowa » 25 wrz 2018, o 15:02

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Stawiać namiot magazynowy

Postautor: Konek » 26 sie 2019, o 12:42

Warto wybrać dobrej jakości wózki widłowe oraz podnośniki do swojego magazynu, które będą również wyróżniały się jak najniższą awaryjnością, Jeżeli na początek zakup dobrego sprzętu to dla Ciebie zbyt duża inwestycja to warto spróbować opcji jakie daje firma Lemarpol czyli wynajem krótko i długoterminowy. W swoim magazynie mają ponad 350 sztuk nowych i używanych wózków widłowych i podnośników. Dlatego najlepiej będzie jeżeli zajrzysz na ich stronę internetową gdzie wszystko jest dokładnie przedstawione i jeżeli coś Cię zainteresuje to możesz spotkać się z ich przedstawicielami i uzgodnicie wspólnie dokładne warunki. Mają naprawdę dobrych fachowców którzy na pewno pomogą podjąć Ci odpowiednią decyzję. Do tego zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i mają własny magazyn części zamiennych więc realizacje idą naprawdę sprawnie.
no avatar
User

Johen

Posty

404

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Stawiać namiot magazynowy

Postautor: Johen » 27 lis 2019, o 13:43

Nawet w takim namiocie warto zadbać o odpowiednie rzeczy, które ułatwią pracę. Wyposażenie magazynowe można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/ - wszystko w dobrej cenie i świetnej jakości.
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Stawiać namiot magazynowy

Postautor: rannyptaszek » 29 lis 2019, o 12:04

a nie trzeba pozwolenia na takie coś?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 12 Queries | GZIP : Off ]