jak odmienić mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Emaus

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 17:24

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: Emaus » 10 lip 2018, o 07:39

Ja zawsze robię przemeblowanie. W taki sposób mieszkanie zmienia się nie do poznania.
Trudno jest pozostać człowiekiem wśród ludzi. Ja jestem słaby, potrzebuję bowiem miłości. Każdej dostępnej.
no avatar
User

Woro

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 10:39

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: Woro » 11 lip 2018, o 13:43

Według mnie super się sprawdzają płytki ceramiczne i gresowe. Zresztą sam sobie zobacz na interio.lublin.pl ;) Moim zdaniem jest to jak najbardziej inwestycja warta uwagi :D
Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: raifek1 » 21 lip 2018, o 11:41

czy słyszeliście o takich https://farbyspecjalistyczne.pl/produkt ... ium-lx-ag/ farbach bakteriobójczych?
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: tomekB » 23 sie 2018, o 18:02

Jak mnie żona nauczyła najłatwiej coś zmienić dodatkami, tkaninami, lampami. Fajne lampy dostaniecie w Kolorowych Kablach http://kolorowekable.pl/26-lampy Ja się tam nieźle zaopatrzyłem bo i wybór mają fajny. Sklep jest online.
no avatar
User

machor

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 16:40

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: machor » 30 sie 2018, o 10:21

A jakie materace do łóżka polecacie? Czy uważacie, że przykładowo taki materace będzie dobrym rozwiązaniem? Co o tym sądzicie?
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje
no avatar
User

skansii7

Posty

5

Rejestracja

7 wrz 2018, o 13:49

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: skansii7 » 13 wrz 2018, o 17:01

Ostatnio udało mi się w końcu kupić własne cztery kąty. Z tego też powodu szczęśliwym momentem, potrzebowałbym je ubezpieczyć. Mam Wątłe doświadczenie w tym zakresie i dlatego też chciałbym się Was w tej sprawie poradzić. Zastanawiam się obecnie, czy oferty takie mbank ubezpieczenie domu z ubezpieczeniemieszkania.pl będą wartościowe. Może macie jeszcze jakieś osobiste doświadczenia w tym obrębie i zdołalibyście coś poradzić?
Podejmując nowe wyzwania, odkrywamy w sobie umiejętności, których istnienia nigdy nie podejrzewaliśmy. - Les Brwon
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: Paula883 » 24 wrz 2018, o 10:21

Fajnym pomysłem kiedy nie ma prądu, jest wykorzystanie agregatu prądotwórczego. Agregat niezwykle trafnie spisuje się kiedy nie ma dojścia do źródła zasilania. Taki agregat użytkuje się na przykład przy budowie nowego domu, gdzie konieczne jest nieustanne zasilanie, a nie ma do niego dostępu. Ja zasięgnąłem z usług marki agregatypradotworcze.com.pl.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: oskarekwwa » 26 wrz 2018, o 10:17

My odmieniliśmy wnętrze pięknymi firankami białymi, a także zamontowaliśmy w naszych oknach rolety w kasecie z prowadnicami, ponieważ nasze dzieciaki lubiły bawić się roletami, które swobodnie wisiały aż pewnego dnia urwały. Generalnie takie odmienione okna dały naszemu pomieszczeniu świeżość i taką elegancję. Jest jakby przytulniej teraz :) Bardzo jestem zadowolony z tego efektu. Czytałem na stronie http://luksusowy-dom.pl/rolety-w-kasecie-czy-warto/ o roletach w kasecie zanim je zamówiłem. Musiałem się upewnić, że podejmuję dobrą decyzję. Przy naszych dzieciach inne rolety nie wchodzą w grę.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: Konek » 1 paź 2018, o 19:51

Również jestem za deweloperem jeżeli nie chcecie przepłacać za mieszkania z rynku wtórnego i do tego wolicie urządzić je według własnych potrzeb. My zdecydowaliśmy się na wybór mieszkania od Domy Śląskie http://www.domyslaskie.pl/ w Mysłowicach i jeżeli również szukacie czegoś w podobnej lokalizacji to polecam odwiedzić ich stronę ponieważ robią kawał świetnej roboty o czym przekonasz się przede wszystkim na miejscu :)
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: cupriak » 8 paź 2018, o 22:28

My ostatnio zamiast zasłon zamontowaliśmy rolety i jest duża zmiana na plus. Teraz mamy więcej światła i przestrzeni, jest nowocześniej. Rolety mamy z http://www.formelana.pl/ są materiałowe, w kasecie i z prowadnicami, sprawdza się to bardzo dobrze, jest mega funkcjonalne, bez porównania lepsze niż zasłony i firany.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.174s | 13 Queries | GZIP : Off ]