Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: yupixer » 22 sie 2018, o 21:36

Ja polecam zapoznać się z ofertą Hekko - mają fajne pakiety dla sklepów internetowych :) Ponadto tu kupisz wszytko czego potrzebujesz, nie tylko hosting, ale też domeneę i potrzebne do założenia sklepu certyfikaty.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: Marcelus » 29 sie 2018, o 06:04

to chyba zależy czego oczekujemy, bo różne branże mają różne potrzeby.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: TadekNiejadek » 29 sie 2018, o 08:51

rzeczywiście może jakieś są rozbieżności. Ale sklep to sklep - każdy ma dużo pozycji do obsłużenia, wyświetlenia itd.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: Marcelus » 29 sie 2018, o 09:55

Ja ewentualnie mogę w kwestii oprogramowania i fajnych galerii doradzić, hostingu także, niby od niedawna bo od 4mscy mam do czynienia z http://www.fotolister.pl i jestem bardzo zadowolony z przesiadki, bo z wcześniejszego korzystałem dużo dłużej i zapierałem się żeby nie zmieniać...aż w końcu padła firma i musiałem. na dobre mi to wyszło z ręką na serduchu czas się przyznać.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 10:16

doceniam wybór, widziałem prostotę obchodzenia się z tym przy tworzeniu galerii do sklepu. wybiera się kilka zdjęć na raz i są one skalowane, optymalizowane tak żeby nie stracić na jakości jednocześnie nie wykorzystując jakiegoś megadużego transferu, do tego zapewnia sam miniatury. i cała reszta robi się automatycznie a i tak można to edytować czyli jedno zdjęcie podmienic, tu przestawić tam coś jeszcze nakombinowac. wg mnie mega intuicyjne i pomocne narzędzie.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 10:37

A jeśli chodzi o szybkość przesyłu, długo się zdjęcia wgrywają czy szybko i czy zawsze tak jest? Wiem oczywiście, że zależy też od naszego internetu ale czasem widoczne jest bardzo jak na moim szybkim internecie niektóre sklepy wiecznie się zawieszają, wgrywają zdjęcia dopiero jak przyczekam sekundę w jednym miejscu. To wszystko z jednej strony drobnostki, ale z drugiej mamy XXI wiek i jeśli mam wybór między szybkim a nieszybkim to wybór ten jest prosty.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 10:52

też takie odwiedzam ale raczej mnie to nie zniechęca bo cena ważniejsza ;) co nie zmienia faktu, że akurat w tym przypadku przy fotolisterze u siebie problemów z wgrywaniem nie miałem nigdy, a często proszę o testy znajomych tak dla pewności czy wszystko działa to nic nie zgłaszali akurat na ten temat.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: lerbenz » 3 wrz 2018, o 08:03

Gdy tworzyłem stronę internetową w agencji interaktywnej https://solv.pl to specjalista, który zajmował się jej programowaniem sam mi podpowiedział, gdzie najlepiej się zgłosić, aby była korzystna oferta.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: Gleniowa » 18 wrz 2018, o 10:10

A jezeli ktos nie ogarnia konfiguracji VPSa, to w firmie Statnet moze wykupic usluge managed VPS - jest to zarzadzany VPS przez adminow - fajna opcja, a cenowo takze nie wypada to jakos drogo - spojrzcie zreszta sami: http://www.statnet.pl/hosting
no avatar
User

marjian88

Posty

7

Rejestracja

30 wrz 2018, o 16:48

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

Postautor: marjian88 » 30 wrz 2018, o 16:50

Witam,
Ja z kolei proponuję zapoznać się z ofertą jak największej ilości firm. Pomoże w tym strona http://host-ranking.pl, porównanie cen ponad 100 firm hostingowych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron