Edytory graficzne online

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

indianajones

Posty

5

Rejestracja

15 wrz 2018, o 15:53

Edytory graficzne online

Postautor: indianajones » 15 wrz 2018, o 15:57

Witajcie poszukuje sprawdzonego programu do tworzenia prostych projektów graficznych jak banery, grafiki produktowe do reklam na FB i temu podobne potrzebne do normalnego funkcjonowania w internetach jak grafik zaśpi ;-)
no avatar
User

marcin_siwy

Posty

5

Rejestracja

16 wrz 2018, o 12:19

Re: Edytory graficzne online

Postautor: marcin_siwy » 16 wrz 2018, o 12:21

wszystko zależy od tego co rozumiesz przez pojęcie "prosty" dla mnie photoshop jest banalny w działaniu, chcesz tworzyć coś na zasadzie nakładania na siebie warstw tekst/obraz czy jednak te banery mają mieć elemety a`la gify? Etc? :)
no avatar
User

indianajones

Posty

5

Rejestracja

15 wrz 2018, o 15:53

Re: Edytory graficzne online

Postautor: indianajones » 16 wrz 2018, o 16:44

Jak kiedyś udało mi się załadować photoshopa to nie wiedziałem w co kliknąć żeby nie wybuchło :D Także poziom painta byłby dla mnie odpowiedni, na moim poziomie zaangażowania i umiejętności ;)
no avatar
User

marcin_siwy

Posty

5

Rejestracja

16 wrz 2018, o 12:19

Re: Edytory graficzne online

Postautor: marcin_siwy » 17 wrz 2018, o 12:13

haha no to poziom powiem Ci, ze ultra wysoki, chociaż w paintcie tym w nowym win10 to akurat można się wiele spodziewać, ale na pewno nie jest programem intuicyjnym :D
no avatar
User

indianajones

Posty

5

Rejestracja

15 wrz 2018, o 15:53

Re: Edytory graficzne online

Postautor: indianajones » 18 wrz 2018, o 09:47

o nie ten paint 3d to porażka jakaś, ja z tym walczyłem, bo sam doszedłem do wniosku, że może skoro już kupiłem komputer z licencją na cały świat, to dlaczego miałbym nie skorzystać, ale sromotnie przegrałem z tym programem. Widzę,że nie ma już dla mnie żadnego ratunku.. przeklikałem też dwa inne programy z darmowymi wersjami próbnymi ale rzuciłem to w cholerę, bo byłem bliski jakiegoś dzikiego obłędu z własnej niewiedzy chyba najbardziej :lol: :lol:
no avatar
User

marcin_siwy

Posty

5

Rejestracja

16 wrz 2018, o 12:19

Re: Edytory graficzne online

Postautor: marcin_siwy » 18 wrz 2018, o 16:50

Hmm to może spróbuj z Grafido, jest na poziomie level wyżej od painta :lol: no i można też uzyskać lepsze efekty, myślę, że szybko się go nauczysz, ja osobiście korzystam z bardziej zaawansowanych edytorów graficznych, no ale ja potrzebuje tez grafik na innym poziomie i do innych rzeczy, a tutaj na spokojnie banerek czy grafikę na FB sobie stworzysz. Zostawię link do strony logowania: https://grafido.pl żeby ci bylo łatwiej znaleźć :shock: Mam nadzieję, że nie doprowadzę Cię tym do oblędu :lol: :lol:
no avatar
User

indianajones

Posty

5

Rejestracja

15 wrz 2018, o 15:53

Re: Edytory graficzne online

Postautor: indianajones » 19 wrz 2018, o 09:44

Oby nie!
no avatar
User

indianajones

Posty

5

Rejestracja

15 wrz 2018, o 15:53

Re: Edytory graficzne online

Postautor: indianajones » 19 wrz 2018, o 09:46

Przejrzę propozycję z chęcią, w zasadzie nikt inny nie zgłosił się z pomocą, więc może będziesz moim wybawcą :D Mam nadzieję, że o ten obłęd nie zahaczę. Pozdrawiam! I dziękuję za podpowiedź. W razie dodatkowych pytań będę się zgłaszał :roll:
no avatar
User

kejtkasia

Posty

5

Rejestracja

19 wrz 2018, o 19:35

Re: Edytory graficzne online

Postautor: kejtkasia » 20 wrz 2018, o 15:21

Warto w Internecie poszperać w tym temacie. Na pewno jakieś informacje się znajdą.
Nie wiesz, że ludzie nie posiadają sekretów? To one posiadają ich.
no avatar
User

Krzes878

Posty

7

Rejestracja

29 sty 2020, o 13:34

Re: Edytory graficzne online

Postautor: Krzes878 » 30 sty 2020, o 11:47

Z bezpłatnych to Canva (online), a z płatnych to zdecydowanie Photoshop :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.226s | 13 Queries | GZIP : Off ]