Jak biznes wymienia walutę?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: qbis88 » 14 wrz 2018, o 09:16

W Waszych firmach-o ile importujecie lub eksportujecie przyjął się standard internetowych przewalutowań czy korzystacie nadal z tradycyjnej formy w zwykłym kantorze. A może bank? Ja sądzę że w biznesie najpraktyczniej takie transakcje obsługuje kantor online, bo bardzo szybko, nie trzeba sobie obowiązków zawodowych lub innych przerywać więc nie widzę sensu w tym aby chodzić z gotowką do placówki. Zresztą to by komplikowało sprawę przelewów w walucie, a tak to realizuję je prosto z kantoru zaraz po wymianie waluty.
no avatar
User

Frattonise

Posty

5

Rejestracja

14 wrz 2018, o 06:56

Re: Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: Frattonise » 14 wrz 2018, o 13:10

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Co to ma być ?
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: Ania » 17 wrz 2018, o 07:15

Chyba coraz więcej osób przekonuje się do wymiany waluty przez kantor online. Widzę to sama po sobie. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona i wydawało mi się to bardzo skomplikowane, teraz natomiast regularnie wymieniam pieniądze online. Jest to sposób wygodny, bezpieczny i oszczędny.
no avatar
User

mulat

Posty

1

Rejestracja

17 wrz 2018, o 08:24

Re: Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: mulat » 17 wrz 2018, o 08:25

jest to coraz bardziej popularne jako kantory oniline, wszystko teraz przez internet
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: Pawełdyg » 26 wrz 2018, o 15:23

No my jak wymieniamy waluty to w kantorach online, najczęściej na https://www.pluskantor.pl/ - opłaca się, a transakcje są bardzo szybkie i można też przelewy zagraniczne w dobrych cenach robić
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Jak biznes wymienia walutę?

Postautor: qbis88 » 25 sty 2019, o 14:57

W biznesie sprawny przepływ pieniędzy jest bardzo ważny, no i szybkie przewalutowanie w dobrej cenie też. Nie wiem jak reszta e-kantorów ale np. Gieldawalut oferuje też przelewy międzynarodowe w wariancie ekspresowym- dochodzą na rachunki zagraniczne w ciągu mniej więcej 20 minut.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 14 Queries | GZIP : Off ]