Oprogramowanie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Oprogramowanie

Postautor: TadekNiejadek » 7 sie 2016, o 18:26

Tam się ktoś wyżej o esprzedaży wypowiadał, a co z nowymi usprawnieniami? Widziałem informację o rozszerzeniu unowocześnieniu czy jakoś tak, poszukuję ludzi którzy mieli opro już wczesniej i mają zmiany jak na dłoni.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Oprogramowanie

Postautor: Marcelus » 13 sie 2016, o 18:51

ogólnie czy szczegółowo? ja korzystam od dawna i potwierdzam, szczegółów nie podam bo się nie znam zupełnie na programowaniu itp ale widziałem info o zmianach i w praktyce je naprawdę widać bo wcześniej chodziło dobrze a teraz zachrzania jak mała motorówka. mam też wrażenie jakby strona się zapisywała gdzieś w powietrzu bo o ile jak wchodzę gdzieś na sklep to się otwiera/rozwija przy ponownym wejściu, a ta się pojawia. nie wiem jak to fachowo nazwać ale takei odnoszę wrażenie i liczę że zrozumiesz :lol:
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Oprogramowanie

Postautor: SalamonK » 16 sie 2016, o 02:14

chodzi o to, że cały sklep jest skonfigurowany tak żeby szybciej chodził, był zoptymalizowany do potrzeb użytkownika. co do rozwijania się zamiast wgrywania to tak brzmi komunikat: cache-control - optymalizacja cache'owania statycznych plików, takich jak obrazki, czy skrypty po stronie przeglądarki, dzięki temu przy każdym wejściu na stronę nie są one pobierane od nowa. Do tego wdrożenie PHP7 i śmiga aż miło. u mnie miodzio.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Oprogramowanie

Postautor: Kremowy » 30 wrz 2016, o 11:09

Jesli chodzi ci o oprogramowie do firmy to przejrzyj sobie oferte sklepu klucz-system. Mają tam spory wybór opcji dla firm, a ceny bardzo konkurencyjne. I przynajmniej masz gwarancję legalności, a w firmie nie ma co się bawić w pirackie oprogramowanie, bo jak to sprawdzą to pójdą grube tysiące do zapłaty...
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Oprogramowanie

Postautor: arekk » 14 gru 2016, o 13:25

Szukając dobrych informatyków warto zajrzeć do serwis informatyczny milanówek. Myślę, że ich usługi również i wam mogą się przydać, więc sprawdźcie sami pełną ofertę tej firmy.
no avatar
User

tikos

Posty

1

Rejestracja

16 gru 2016, o 17:14

Lokalizacja

Przechlewo

Re: Oprogramowanie

Postautor: tikos » 16 gru 2016, o 19:16

Super dzieki za linki!: ) Moze znajde jakas profesjonalna pomoc :)
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Oprogramowanie

Postautor: fangot » 10 wrz 2018, o 20:25

Jeżeli szukasz kogoś, kto będzie w stanie stworzyć dla Ciebie profesjonalne aplikacje mobilne, to możesz to wykonać w agencji interaktywnej https://solv.pl/aplikacje-webowe-i-mobilne/ pracują tam jedni z najlepszych programistów.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Oprogramowanie

Postautor: Kemp » 8 paź 2018, o 17:31

Obecnie oprogramowanie jest pomocne już chyba w każdej branży. Nawet przychodnie korzystają już z takich rozwiązań. Takie oprogramowanie medyczne poprzez możliwość prowadzenia całej dokumentacji medycznej pacjenta wpływa znacząco na sprawność działania tego typu miejsc. Przypomnienie o terminie wizyty, generowanie dokumentów, czy wystawianie elektronicznych recept, to tylko niektóre z udogodnień. Aktualna baza leków ułatwia pracę lekarzy.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Oprogramowanie

Postautor: OndajOn » 1 cze 2019, o 12:29

Prywatne gabinety pod względem oprogramowania medycznego idą do przodu, niestety NFZ stale w miejscu
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Oprogramowanie

Postautor: nierra » 1 cze 2019, o 15:22

Mówi się że stoją w miejscu bo nie zależy im na zarobku... fakt prywatne przychodnie bardzo na to patrzą. Wiele z nich wprowadza u siebie aplikację Medidesk do zarządzania rejestracją. Działa w ten sposób, że w panelu zapisywane są wszystkie zgłoszenia do placówki zarówno te telefoniczne (nawet nieodebrane), mailowe czy z formularza kontaktowego na stronie www. Łatwiej w ten sposób sprawować kontrolę nad wszystkich i obsłużyć każdego pacjenta
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 13 Queries | GZIP : Off ]