monitoring gps

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

Zibi_2

Posty

32

Rejestracja

30 kwie 2015, o 14:41

Re: monitoring gps

Postautor: Zibi_2 » 15 wrz 2015, o 08:41

Monitoring GPS to zdecydowanie dobra sprawa, nie tylko ze względu na kontrolę pracowników, ale też samych pojazdów. Jak dojdzie do jakiegoś wypadku czy nawet drobnej usterki, to zawsze się ma rękę na pulsie. Można od razu zareagować i dbając o bezpieczeństwo kierowcy usunąć daną usterkę. Dla mnie to jest super rozwiązanie, korzystam z serwisów Euromaster na terenie Polski i Europy, więc wiedza o ewentualnych usterkach pomaga mi uniknąć poważniejszych problemów :)
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: monitoring gps

Postautor: Gleniowa » 7 mar 2018, o 12:33

Moim zdaniem taki monitoring gps to tylko same plusy dla osób które prowadza firmę przewozową. Wystarczy poczytać tutaj https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci ... -ganfleet/ , jakie ma się korzyści z zamontowania takiego monitoringu, wiele informacji masz na bieżąco pod ręką.
no avatar
User

Patsi

Posty

8

Rejestracja

8 mar 2018, o 09:32

Re: monitoring gps

Postautor: Patsi » 8 mar 2018, o 09:34

Monitoring GPS to duże oszczędności i wygoda dla zarządzającego flotą, nawet najmniejszą. Są również aplikacje na telefon, dzięki czemu można monitorować pracowników w terenie:
https://ikol.pl/lokalizator-gps/pl/nasz ... zania.html
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: monitoring gps

Postautor: Adamus » 30 sie 2018, o 12:10

Zgadzam się, że w dużych firmach gdzie jest spora ilość samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych warto zadbać o zastosowanie systemu do monitoringu GPS który tak jak pisze mój poprzednik pozwala zachować pełną kontrolę i bezpieczeństwo nad samochodami oraz zwiększy oszczędności. U nas już od 3 lat stosujemy Flotman i sprawuje się bardzo dobrze, więc nawet nie myślimy o jakiejkolwiek zmianie. Oprócz tej opcji są również możliwości dopasowania go do indywidualnych potrzeb m.in kontroli ilość paliwa w zbiorniku, przestrzegania zasad eco-driving, czy też stanu technicznego auta (jeżeli tylko jakąś usterkę wykryje komputer samochodowy) to otrzymujemy od niego powiadomienie.
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: monitoring gps

Postautor: tropiko » 10 wrz 2018, o 08:21

Dobry GPS Monitoring to nie tylko lokalizowanie auta, ale też czytanie wielu wartości, które samochód może przesłać. Moim zdaniem oferta Konsalnet jest bardzo dobra, szczególnie dla firm transportowych.
no avatar
User

etukegn

Posty

5

Rejestracja

7 wrz 2018, o 16:36

Re: monitoring gps

Postautor: etukegn » 10 wrz 2018, o 15:16

Warto według mnie poszperać w tej materii w Internecie. Na pewno się coś tam znajdzie.
Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem- Walt Disney
no avatar
User

Adeplelofw0

Posty

5

Rejestracja

8 wrz 2018, o 16:20

Re: monitoring gps

Postautor: Adeplelofw0 » 11 wrz 2018, o 13:48

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda :)
Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim – Bernard Baruch
no avatar
User

Tartavinilg

Posty

5

Rejestracja

8 wrz 2018, o 16:14

Re: monitoring gps

Postautor: Tartavinilg » 11 wrz 2018, o 15:13

To jest raczej temat dla specjalisty w tej dziedzinie. Przynajmniej moim zdaniem.
Jak usłyszę, że nie mam prawa być przybita, bo są tacy, którzy mają gorzej, wytłumaczę panu, że to tak, jakby zabronić szczęśliwemu się radować, bo są tacy, którzy mają lepiej.
no avatar
User

ynysforop

Posty

5

Rejestracja

13 wrz 2018, o 19:07

Re: monitoring gps

Postautor: ynysforop » 14 wrz 2018, o 14:17

Mam w 100% to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Zemsta jest daniem, które najlepiej smakuje na zimno.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: monitoring gps

Postautor: agatka » 6 mar 2020, o 09:07

Na 100% zgadzam się z przedmówcami. System monitoring gps od Verizon Connect jak nic ułatwił mi życie przy zarządzaniu flotą
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron