Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: Adamus » 6 wrz 2018, o 15:58

Cześć,
Przychodzę do Was z pewnym pytaniem, ponieważ przymierzam się do zakupu nowego auta jednak jak to zrobić aby uniknąć kosztownych napraw oraz wymian? Czy macie może jakiś sprawdzony serwis bądź mechanika który by się tym zajął w pełni profesjonalnie (nawet w większej odległości od miasta w którym mieszkam czyli na ten moment w Gdyni). Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: EmilCh » 10 wrz 2018, o 11:57

A czy słyszałeś może o Autotesto? Jeżeli nie to śmiało polecam ich sprawdzić ponieważ tak jak piszesz będą w stanie wykonać dokładne oględziny auta również w serwisie z komputerem itd. oraz zrobią to na odległość bez twojej obecności. Dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a w przeciągu 24h dodatkowo otrzymasz pełny raport co do stanu samochodu :)
no avatar
User

etukegn

Posty

5

Rejestracja

7 wrz 2018, o 16:36

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: etukegn » 10 wrz 2018, o 15:07

Według mnie warto podpytać w tej materii znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc :)
Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem- Walt Disney
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: MaciejK » 13 wrz 2018, o 19:13

Również jestem zdania za https://www.autotesto.pl/ i moim zdaniem, jeżeli zależy Ci właśnie na jak najwyższej jakości przeprowadzonego przeglądu i oględzin oraz możliwości zlecenia tego na odległość to pewniejszej opcji raczej nie znajdziesz. Co ważne odpowiadają za to wyłącznie osoby odpowiednio wykwalifikowane i znające się na temacie, także nie ma takiej możliwości aby umówiły się ze sprzedawcą na sfałszowanie wyników raportu (są bardzo często rzeczoznawcami). Do tego po całym procesie masz właśnie w przygotowanym dokumencie przedstawione czarno na białym co jest do zrobienia i czy warto kupić to auto.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: RafałSek » 15 wrz 2018, o 16:59

Przede wszystkim nie warto się słuchać poleceń sprzedawcy odnośnie wyboru serwisów bo niestety może być to wszystko umówione z mechanikiem. Dlatego warto wybrać ich samodzielnie, a najlepiej jeżeli właśnie będziesz mógł to zlecić komuś sprawdzonemu gdzie wiesz, że zależy im na jak najlepszej reputacji.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: malgorzata80 » 19 wrz 2018, o 09:44

Przede wszystkim warto zapoznać się z tym artykułem https://paniala.pl/wiedza/kupno-samochodu/ . Myślę, ze znajdziecie w nim odpowiedzi na nurtujące was pytania, a także wiele rzeczy o których sami wcześniej nie mieliście pojęcia. Koniecznie dajcie znać, czy udało wam sie kupić samochód spełniający wasze oczekiwana. Ja nadal takiego szukam.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: Konek » 19 wrz 2018, o 21:22

Widzę, że poprzednicy dali kilka naprawdę przydatnych porad z którymi trudno się nie zgodzić. Szczególnie, że sam miałem do czynienia z https://www.autotesto.pl/ i poradzili sobie bardzo dobrze z realizacją pełnego pakietu jaki oferują. W raporcie uwzględnione zostało praktycznie wszystko od stanu technicznego, przez blacharkę, aż po stan wnętrza. Zdecydowanie warto im zaufać i powierzyć takie zadanie jeżeli szukacie droższego auta w świetnym stanie.
no avatar
User

wysocka777

Posty

5

Rejestracja

19 wrz 2018, o 15:50

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: wysocka777 » 20 wrz 2018, o 15:45

Warto podpytać znajomych w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Nie lubię być kaczką w powietrzu. Jestem z natury orłem, drapieżnikiem, czyham na ofiarę.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: Pawełdyg » 25 wrz 2018, o 15:01

Dlatego lepiej kupować nowe, bo nie trzeba ich sprawdzać tak jak używanych. Ja po zakupie mazdy jestem bardzo zadowolony - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ salon też się dobrze spisał. Dużym plusem są jazdy próbne w takich salonach też
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: Gdzie i jak warto sprawdzić samochód przed zakupem?

Postautor: tropiko » 7 paź 2018, o 15:55

Dla mnie najlepiej wybrać albo nowe auto ( z salonu ) albo jakieś używane, ale też z salonu. Np taka Toyota Bank udostępnia obie opcje, do tego niweluje koszty, które generuje opłata paliwowa dzięki programowi Tankuj Korzyści - https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/of ... zczegoly//
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 15 Queries | GZIP : Off ]