polisolokaty uważajcie na nie !

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

polisolokaty uważajcie na nie !

Postautor: reton12 » 21 kwie 2017, o 13:45

Witam! przestrzegam Was wszystkich przed tym oszustwem nie dajcie się w to wplątać ! ja sama prawie straciłam wszystkie oszczędności jakie miałam. A tym , którzy już dali się złapać polecam kancelarię LEX tutaj znalazłam informację o nich http://www.polisolokaty.com/ Pan Igor Suchodolski z tej kancelarii udzielał mi pomocy i jestem mu bardzo wdzięczna gdyby nie On nie odzyskałabym pieniędzy po dziś dzień!
no avatar
User

janek334we

Posty

5

Rejestracja

17 lip 2018, o 11:55

Re: polisolokaty uważajcie na nie !

Postautor: janek334we » 17 lip 2018, o 11:56

Chyba każdy rozsądny człowiek powinien na polis lokaty uważać

_________________________________________
Frezarki maszyny
no avatar
User

dorotak

Posty

1

Rejestracja

30 sie 2018, o 13:48

Re: polisolokaty uważajcie na nie !

Postautor: dorotak » 30 sie 2018, o 13:57

Miałam polise w Skandi. Pomógł mi w tym znajomy, świadczący usługi za przystępna cenę, a samo rozliczenie miało miejsce po zakończeniu sprawy sądowej. Odzyskałam opłatę likwidacyjną i odsetki. Zapraszam na priv. dorotakowalczyk1985@wp.pl
no avatar
User

hannitxiadv

Posty

5

Rejestracja

7 wrz 2018, o 15:54

Re: polisolokaty uważajcie na nie !

Postautor: hannitxiadv » 10 wrz 2018, o 10:23

Ja niestety nie mam wystarczającego doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi w tym obszarze tematycznym coś doradzić.
Wiesz, jak to mówią - pytania są dla nas ciężarem, ale odpowiedzi więzieniem, do którego sami się wtrącamy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]