Jaki komputer jest dobry?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Jaki komputer jest dobry?

Postautor: Gleniowa » 25 cze 2018, o 11:13

Teraz chyba wszystkie marki oferują bardzo dobry sprzęt i chyba jakbym wybierał to kierowałbym się głównie konkretnymi parametrami, które powinny was interesować. Ja to nie mam wielkich wymagań, mam starego Lenovo, któremu w sumie nic się nie dzieje od paru lat. Raz miałem problem ale wystarczyła w sumie konsultacja z https://itvip.pl/zdalna-pomoc-informatyczna/ ItVip proponują pomoc zdalną w przypadku mniejszych usterek, konfiguracji itp. jak również i normalny serwis jak co
no avatar
User

KoszulkizNadrukiem

Posty

8

Rejestracja

9 lip 2018, o 13:50

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: KoszulkizNadrukiem » 9 lip 2018, o 14:16

Patrz przede wszystkim na ilość pamięci RAM oraz na procesor - w firmie taki komputer musi mieć odpowiednią moc obliczeniową.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: MaciejK » 19 lip 2018, o 17:26

Przed podjęciem ostatecznej decyzji polecam Ci sprawdzić naprawdę świetny portal z którego zawsze sam korzystam,
a dokładnie chodzi tu o http://www.wybieramlaptopa.pl znajdziesz u nich mnóstwo przydatnej wiedzy przy wyborze idealnie dobranego sprzętu w zależności od jego przeznaczenia oraz twojego budżetu :)
no avatar
User

Krolik35

Posty

15

Rejestracja

8 mar 2018, o 20:48

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: Krolik35 » 24 lip 2018, o 19:44

Ja szukam komputera do kopania kryptowalut, a przy okazji czy jest ktos kto moze polecić jakies kursy czy książki na temat z tym związany? :)
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: kabix179 » 24 lip 2018, o 23:48

Ja mam Acer E5 - może i wrotek nie urywa ale jest doś dobry.. jedyny minus delikatne zawiasy, na które trzeba szczególnie uważać. Jeżeli nie masz kasy na takiego laptopa to polecam poczytanie o pozyczkach na blogu diobol. To idelane miejsce do poszerzenia wiedzy na ten temat :)
no avatar
User

ProjektKawa.pl

Posty

7

Rejestracja

26 lip 2018, o 11:15

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: ProjektKawa.pl » 26 lip 2018, o 11:21

W przypadku komputera do firmy warto wziąć pod uwagę profil naszej działalności. Generalnie na takim sprzęcie nie ma za bardzo co oszczędzać, gdyż komputery, to podstawa wszystkiego w XXI wieku.
no avatar
User

Ddroz

Posty

9

Rejestracja

1 sie 2018, o 14:56

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: Ddroz » 1 sie 2018, o 15:01

Jak dla mnie Acer i HP, niezmiennie służą mi od wielu lat.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: oksana » 6 wrz 2018, o 07:21

Cześć. Ja nie typowo o komputerze, ale chodzi mi o akcesoria komputerowe. Szukam dobrej myszki do pracy. Ważne żeby była bezprzewodowa i długo wytrzymywała bez ładowania. Którą z tych myszy byście polecili
https://www.sferis.pl/mysz-komputerowa-2072 co radzicie ?
no avatar
User

CenterPrint.pl

Posty

31

Rejestracja

11 wrz 2018, o 08:55

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: CenterPrint.pl » 11 wrz 2018, o 09:19

Wybór komputera jest w dużej mierze uzależniony, od tego co chcemy na nim robić. Jeżeli nie planujemy pracować w zaawansowanych programach graficznych czy nadwyrężać sprzętu. To myślę , że zmieścimy się w kwocie 1,500zł.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jaki komputer jest dobry?

Postautor: Konek » 31 lip 2019, o 09:11

No warto rozważyć zarówno komputer, ale i wybór laptopa. Jednak tablet jest ciężki w użyciu i nie do końca się sprawdzał u mnie. Dlatego szukałem modelu biznesowego i trafiłem na HP EliteBook X360 1030 G2 https://korzystneit.pl/elitebook-c4584 z procesorem Intel Core i5, dwoma rdzeniami, i 4 GB RAM. Polecam sprawdzić i oczywiście mam nadzieję że podejmiesz słuszną decyzję, natomiast co do sklepu to rzeczywiście w korzystneit.pl jest wszystko czego możesz potrzebować.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron