Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: MaciejK » 9 sie 2018, o 10:58

Cześć,
Chciałem zapytać, czy znajdę tutaj właścicieli firm, które zajmują się obróbkami CNC? Jeżeli tak to czy mógłbym liczyć na Waszą pomoc w zakresie wyboru dobrej jakości frezarek oraz firm, które jednocześnie zajmują się serwisowaniem i dostarczaniem części wymiennych zgodnie z ustalonymi terminami. Z góry dziękuję za wszystkie spostrzeżenia :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: RafałSek » 13 sie 2018, o 07:45

My również zaczynamy poszukiwania, ponieważ już stary sprzęt nie do końca daje radę i spadki mocy przy większych zleceniach są znaczące. Dlatego mamy nadzieje, że tutaj ktoś Ci dobrze poradzi, bo wtedy również my z tego skorzystamy :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: Adamus » 17 sie 2018, o 15:13

Na pewno powinieneś odwiedzić stronę internetową producenta TBI gdzie dokładnie sprawdzisz przygotowaną przez nich ofertę różnego rodzaju maszyn CNC, ponieważ współpracujemy z nimi od trzech lat i naprawdę świetnie sprawdzają się zarówno ich maszyny jak i współpraca z serwisantami czy handlowcami w zakresie dostaw części. Z takimi fachowcami realizacja zleceń na najwyższym poziomie jest możliwa również w długiej perspektywie czasu.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: EmilCh » 29 sie 2018, o 07:14

Zgadzam się, akurat jeżeli chodzi o pełną współpracę oraz jakość sprzętu to TBI według mnie również jest liderem na rynku pod względem przygotowanej oferty (tym bardziej, że jest również możliwość wynajmu oraz leasingu). Do tego dbają o sprawną realizację każdego serwisu jak przychodzi na to czas i maszyny nie odstają od innych jakością pracy, a nawet je przewyższają. Jak dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów :)
no avatar
User

MareckiW

Posty

1

Rejestracja

31 sie 2018, o 07:04

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: MareckiW » 31 sie 2018, o 07:08

Co do TBI również mam bardzo pozytywne doświadczenie szczególnie z ich frezarkami VC ponieważ używamy ich od dłuższego czasu i naprawdę sprawują się dobrze i praktycznie bez żadnych większych awarii. Dobre wykonanie, pomogli nam podczas wdrożenia całego oprogramowania i pracownicy dobrze sobie na nich radzą także na ten moment przy nich stawiam dużego plusa :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: MaciejK » 23 wrz 2018, o 13:47

Dzięki ogromne Panowie za pomoc! W takim razie nie mam chyba już co zwlekać tylko czas zabierać się za rozwój firmy i nawiązanie współpracy z kimś rzeczywiście sprawdzonym po Waszych wypowiedziach i nie tylko, ale również opiniach wydają się naprawdę dobrze działającą firmą która dokłada wszelkich starań aby klient był zadowolony. Muszę to sprawdzić jak to mówią "na własnej skórze" żeby móc to potwierdzić, ale bardzo bym chciał. Pozdrawiam!
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: malgorzata80 » 24 wrz 2018, o 12:52

Przed wami nie lada wyzwanie - trudno obecnie jest znaleźć sprzęt, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Warto też od razu zaopatrzyć się w olej dobrej jakości do smarowania tych sprzętów. Uwierzcie mi, że dzięki niemu, wasze maszyny będą działać bez żadnego zarzutu. Ze swojej strony mogę polecić ofertę http://onico-oil.pl/ - posiadają wysokowydajne środki smarowe.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: Konek » 17 paź 2018, o 09:46

Oprócz samych maszyn warto też pamiętać o zastosowaniu dobrego oprogramowania, natomiast TBI zadbał o oba elementy w tym również dobrze działający serwis. W takim razie trzymamy kciuki i daj nam znać, czy coś wyszło z tej współpracy bądź może jednak postawiłeś na kogoś zupełnie innego. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
User

kadetowy

Posty

14

Rejestracja

9 mar 2018, o 10:00

Lokalizacja

Gliwice

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: kadetowy » 31 sty 2020, o 08:08

Wybór maszyny powinien być uzależniony od materiału, który będzie podlegał obróbce. Firma https://www.eckert.com.pl/pl/offer/79,ciecie-wodne.html, jako jeden z nielicznych producentów na świecie oferuje maszyny wykorzystujące wszystkie cztery technologie cięcia (laserowe, plazmowe, wodne i tlenowe), które dobierane są ze względu na indywidualne potrzeby klienta.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Zakup nowych frezarek do zakładu - maszyny CNC

Postautor: arabika » 23 lut 2020, o 21:06

W sumie ja akurat frezarek u siebie nie używam, ale także mam sporo różnych maszyn jeśli chodzi o moje przedsiębiorstwo. Na tą chwilę najbardziej pasują mi zgrzewarki od https://www.zemat.com/pl i jestem zdania, że to właśnie dzięki nim moja produkcja jest na najwyższym poziomie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.113s | 13 Queries | GZIP : Off ]