pozycjonowanie, jaka firma

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Dawid Kowalski » 25 lip 2009, o 19:21

Poszukuje firmy która oferuje promocje "3 miesiące pozycjonowania za darmo i bez zobowiązań" (znalazłem kilka, ale pozycjonuja tylko strony firmowe, ja chce promować zarobkową stronę prywatną - przychody z umów zlecenia)
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Biznesforum » 17 sie 2009, o 08:11

Szanująca swoją pracę, i dobrze ją wykonująca firma nie może sobie pozwolić da 3mc pracę za darmo, więc uważaj na takie oferty, bo mogą tylko zaszkodzić Twojej stronie ;)
no avatar
User

Adseo

Posty

7

Rejestracja

10 wrz 2009, o 06:57

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Adseo » 1 paź 2009, o 12:32

To prawda. Pozycjonowanie to proces, który ma zarówno zalety jak i wady. Takie oferty to fikcja. Strony dostają filtr od Google po czym całkowicie wypadają z wyników. Szanująca się firma wie, że wycena jest indywidualna i zależy od wielu czynników. Branża, konkurencja, sama strona czy jej technika wykonania. Radze uważać na takie oferty i szukać zaufanych, polecanych Agencji.
Pozdrawiam,
Paulina Niżankowska
ADSEO.PL - Linki sponsorowane i pozycjonowanie
no avatar
User

MALANN

Posty

1

Rejestracja

27 paź 2009, o 11:00

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: MALANN » 27 paź 2009, o 11:05

Wszystkie działania promocyjne niestety kosztują. Ja niedawno założyłam firmę i muszę zmierzyć się z promowaniem. Niestety na tym etapie działalności nie mogę sobie pozwolić na znaczne zainwestowanie funduszy w reklamę. Zastanawiam się czy nie można by kupić jakiegoś zestawu materiałów elektronicznych, które umożliwiłyby samodzielne promowanie się?
no avatar
User

immula

Posty

12

Rejestracja

12 sty 2010, o 12:51

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: immula » 12 sty 2010, o 12:59

3 miesięczne pozycjonowanie za darmo? Brzmi podejrzanie, nie angażowałabym się w taką współpracę.
/SPAM/ oferują 2 tygodniowe testowanie ich usług za darmo, ale są to tylko albo aż 2 tygodnie, po czym wykupuje się pakiety wyposażone również w pozycjonowanie.
Na początek działalności firmy tak opcja jest moim zdaniem bardzo korzystna.
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: c_est_la_vie » 14 sty 2010, o 12:35

Zgadzam się, z immula, że takie 3 miesięczne darmowe pozycjonowanie firmy wygląda dość podejrzanie... natomiast oferta, którą proponuje /SPAM/ wygląda bardzo ciekawie, 2 tygodnie na przetestowanie działań wystarczy, a proponowane pakiety także robią wrażenie. Można dobrać odpowiedni do naszej działalności.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Dawid Kowalski » 18 sty 2010, o 06:04

2 tygodnie na przetestowanie działań wystarczy, a proponowane pakiety także robią wrażenie. Można dobrać odpowiedni do naszej działalności.


Pytanie czy dotyczy stron prywatnych.
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Biznesforum » 18 sty 2010, o 13:14

oczywiście, że nie
Awatar użytkownika
User

Mixed_pl

Posty

30

Rejestracja

3 lut 2010, o 13:02

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Mixed_pl » 15 kwie 2010, o 11:43

Sprawdź dokładnie ta firmę,bo 3 miesiące pozycjonowania gratis to brzmi bardzo podejrzanie...
www.mixed.pl - zespół na wesela,eventy
no avatar
User

Arek890

Posty

1

Rejestracja

23 cze 2010, o 19:22

Re: pozycjonowanie, jaka firma

Postautor: Arek890 » 23 cze 2010, o 19:28

ostatnio korzystałam z usług firmy http://www.ebiz.pl i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Współpraca na poziomie a na dodatek szybko zauważalne efekty w statystykach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 15 Queries | GZIP : Off ]