Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

quesa1982

Posty

5

Rejestracja

19 sty 2017, o 09:00

Lokalizacja

Salem

Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: quesa1982 » 19 sty 2017, o 09:02

Tak jak w temacie, tak sobie wymyśliłam, żeby kupić na święta mojemu chłopakowi dobrą poduszkę taką z jakiejś wymyślnej pianki czy innego wynalazku. Co Wy na to? Pomysł chyba ok, ale nie wiem czy odpowiedni na tę okazję... Podpowiedzcie coś
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Fishy » 4 lis 2017, o 13:46

nie każdemu spodoba się poduszka na prezent... Według mnie zakup eleganckiego szkła jak np z tej oferty https://dukapolska.com/szklo będzie trafnym prezentem. Moja dziewczyna była bardzo zachwycona kieliszkami i lampkami wina, bo projekty z tej strony sa oryginalne. Zupełnie inaczej pije się zwykły napój w niezwykłym naczyniu
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: LudwikB » 21 lip 2018, o 21:03

Zależy dla kogo taki prezent. Moja mama ucieszyła się z porządnej poduszki od http://www.mkfoam.pl/produkty/poduszki Wybrałem ergonomiczną, odpowiednio wyprofilowaną, wykonaną z dobrej jakości tkanin przepuszczających powietrze. Odkąd mama jej uzywa ma mniejsze problemy z bólami głowy i kręgosłupa.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: janabaranek » 22 lip 2018, o 10:25

Według mnie to już strasznie oklepane i niezbyt modne. Można za te pieniądze kupić coś znacznie lepszego, więc nie wiem czy jest sens. Chyba, że jakaś poduszka, która wiesz, że spodoba się osobie, albo robiona na zamówienie z grafiką - to jedyna fajna opcja.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: adik356 » 22 lip 2018, o 14:15

A ja właśnie zastanawiam się, czy pościel niemowlęca będzie dobrym pomysłem na prezent z okazji narodzin dziecka. Wydaje mi się, że to dość praktyczny upominek. Raczej zawsze jest w użyciu. Pościel niemowlęcą najlepiej kupować w sieci - wybór duży i ceny rozsądne. Warto też pamiętać o tym, aby taka pościel niemowlęca wyglądała ciekawe pod względem wizualnym bo to dodatkowa atrakcja wzrokowa dla malucha który dopiero zaczyna obserwować i uczyć się wszystkiego.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: kabix179 » 22 lip 2018, o 21:24

Moim zdnaiem to kit. Ja polecam Ci kreatywne podejście do tematu. Jeżeli nie masz żadnego pomysłu to polecam artykuł pt. 10 pomysłów na prezent dla dziecka. Myślę, że znajdziesz tam jakąś inspirację ;)
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Pawełdyg » 30 lip 2018, o 11:13

Zależy jaka i dla kogo :) ja mojej siostrze jak była w ciązy to taką kupiłem - https://materacyk.pl/produkt/poduszka-fikuszka/ i bardzo zadowolona była, lepiej jej się spało a potem do karmienia ją wykorzystała :)
no avatar
User

kazimierz54610

Posty

3

Rejestracja

22 sie 2018, o 12:16

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: kazimierz54610 » 22 sie 2018, o 12:17

Sam nikomu nie dawałbym poduszki jako prezent.

__________________________________________
apartamenty na sprzedaż nad morzem
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: qbis88 » 23 sie 2018, o 20:56

Dlaczego nie:) Np. jakąś z humorystycznym wzorem mógłbym sprezentować komuś z grona przyjaciół:)
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Postautor: Remek » 1 wrz 2018, o 10:40

Troche oklepane i wydaje mi się, że to niezbyt dobry pomysł, można kupić masę innych rzeczy za takie pieniądze. Zerknij na takie buciki: https://www.ministore.pl/buty-profilaktyczne-danielki, bardzo fajnie się prezentują, leciutkie i trzymają dobrze stopę dziecka. Od siebie całkowicie polecam, mój syn je chętnie nosił!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.168s | 13 Queries | GZIP : Off ]