masowy mailing

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

pawel30

Posty

184

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: masowy mailing

Postautor: pawel30 » 22 lip 2013, o 17:41

Rzeczywiście sporo osób poleca freshMail, wygląda na to ze jest to lider tego typu usług w Polsce.
http://www.reflect.pl/katalog_odziez.html]nadruk na koszulkach nadruk reklamowy na odzieży dla twojej firmy oraz produkcja odzieży firmowej.
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: masowy mailing

Postautor: gwiazdkaznieba » 24 lip 2013, o 12:47

mnie mailing nie przekonuje, sama nie otwieram nawet takich reklamowych wiadomości
no avatar
User

humus

Posty

2

Rejestracja

27 lip 2013, o 10:53

Re: masowy mailing

Postautor: humus » 27 lip 2013, o 11:00

gwiazdkaznieba pisze:mnie mailing nie przekonuje, sama nie otwieram nawet takich reklamowych wiadomości

Mailing mailingowi nie równy. Badania pokazują, że działania mass mailingowe prowadzone z głową, do osób, które wyraziły chęć otrzymywania wiadomości są bardzo skuteczne. Powiem więcej - to najskuteczneijsza forma reklamy zaraz za pozycjonowaniem i adwords.

Freshmail faktycznie jest bardzo dobrym narzędziem do wysyłania mailingów i jak widać po komentarzach popularnym. Ja też moge go polecić.
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: masowy mailing

Postautor: DC-CENTRUM » 29 lip 2013, o 11:30

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
Według obecnych publikacji i badań mailing wysyłany dzięki wcześniej pozyskanym klientom poprzez newsletter faktycznie możemy dotrzeć z mailem do osób, które faktycznie chcą od nas wiadomości otrzymywać. Tego typu aktywność jest bardzo skuteczna, z tego względu, że dociera do określonego docelowego grona odbiorców.
no avatar
User

Caleb

Posty

6

Rejestracja

30 sie 2012, o 20:26

Re: masowy mailing

Postautor: Caleb » 25 wrz 2013, o 20:04

Freshmail jest świetny, to fakt. Ale należy pamiętać, że nawet najlepszy darmowy program do hurtowej wysyłki maili nie załatwi za nas całej roboty. Trzeba jeszcze samemu dopracować i dbać o aktualizacje książki adresowej i pamiętać o samej budowie newslettera czy maila. Programy pomagają, ale nie można się rozleniwić :P
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, o 20:46 przez Caleb, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: masowy mailing

Postautor: kaloszkowa » 26 wrz 2013, o 08:20

Zgodzę się - mailing to na prawdę skuteczna forma reklamy ale tylko pod warunkiem, że docieramy do takich użytkowników, którzy sami zadeklarowali chęć subskrypcji a nie takich, którzy pochodzą z wykupionych baz. Tezę tą potwierdzają nawet moje własne działania - mailing, który otrzymuje z newslettera, na który się sama wpisałam otwieram chętnie nawet pomimo tego, że temat powiedźmy nie jest już dla mnie aktualny, czy tak atrakcyjny jak wcześniej. Inne tego typu wiadomości reklamowe lądują w kosztu w trybie natychmiastowym. Prócz naszego polskiego FreshMail, warto też spróbować GetResponse :)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: masowy mailing

Postautor: SalamonK » 2 kwie 2015, o 21:31

albo ekipę www.e-printec.com.pl mają swój program od tego. I nie ma mowy o lądowaniu wiadomości w koszu, bo dobierają grupę docelową z własnych baz danych /które defacto też mają w ofercie/ więc nic tu się nie dzieje przypadkiem. A raport pokazuje efekty, więc jak na dłoni widać co i jak robić z tym dalej. Ja się zdecydowałem na to plus dodanie własnej listy osób zapisanych do subskrypcji i mi w kolejnym miesiącu sprzedaz pykła dwukrotnie w górę, później jakby lekki spadek ale w życiu bym tego bez fachowca nie osiągnął sam.
no avatar
User

Aleksandraa86

Posty

16

Rejestracja

30 mar 2015, o 07:34

Re: masowy mailing

Postautor: Aleksandraa86 » 8 kwie 2015, o 09:32

Jak dla mnie mailing to dobry sposób na utrzymanie stałych klientów :)
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: masowy mailing

Postautor: lerbenz » 22 sie 2018, o 10:24

Mailing potrafi bardzo odstraszać ludzi, to nachalna forma reklamy, która mało komu się podoba, ja wolę bardziej dyskretną reklamę, jaką jest w stanie zapewnić dla mnie agencja interaktywna https://solv.pl mimo, tego że jest mniej nachalna, to przynosi ona świetne efekty.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]