Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Postautor: Kocica » 11 paź 2012, o 11:16

Mam takie pytanie, na hasło zwrot podatku Niemcy znalazłam firmę tex return z Trójmiasta (link), zrobiłam sobie u nich bezpłatną kalkulację zwrotu (jest taka opcja na stronie www) no i cenowo zdaje się, ze to mi się opłaci.
Ale..
Czy ktoś z was moze już korzystał z ich pomocy w zakresie starania sie o zwrot podatku z krajów UE? Wolałabym mieć pewność że są dobrzy, bo nie ukrywajmy - w sieci takich firm trochę jest.
no avatar
User

tmszk

Posty

11

Rejestracja

10 lis 2012, o 11:52

Re: Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Postautor: tmszk » 10 lis 2012, o 12:46

Wolałbym korzystać tylko ze sprawdzonych firm...
Profesjonalne Kredyt forum gdzie uzyskasz finansowe porady oraz porozmawiasz z innymi osobami, które również prowadzą własny biznes.
no avatar
User

marioman

Posty

3

Rejestracja

25 paź 2012, o 06:46

Re: Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Postautor: marioman » 10 lis 2012, o 17:37

Również uważam, że powinno się taki sprawy załatwiać w bardzo sprawdzonych firmach.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Postautor: mareczek » 16 mar 2013, o 08:59

Ja też tak myślę - sprawdzona firma to podstawa. Ja rozliczam się w TAX Consulting już od 6 lat i jestem zadowolony. Z tym, że nie robię zwrotów z Niemiec a z UK. Nie wiem jak u nich z Niemcami, ale możecie sprawdzić na ich www http://zwrotpodatku.pl/anglia-uk.php
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Zwrot podatku za pracę w Niemczech?

Postautor: mareczek » 4 kwie 2013, o 15:21

osobiście korzystałem z firmy http://www.mag-tax.pl/country/deutschland jak załatwiałem podatek z niemiec. i wszystko przeszło sprawnie i jestem bardzo zadowolony ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 13 Queries | GZIP : Off ]