Wybór samochodu "z pazuerem"

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: Adamus » 15 sie 2018, o 22:25

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakie macie auta i czy możecie mi polecić ciekawe modele ze sportowym charakterem, które oprócz wyglądu również świetnie sprawdzą się np. na torze?
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: MaciejK » 18 sie 2018, o 13:45

A co powiesz o Honda Type R? Ostatnio trochę materiałów o nich oglądałem na kanale Youtube HondaPlaza i powiem szczerze, że ja jestem pozytywnie zaskoczony również tym jak świetnie radzi sobie na torze. W wolnej chwili na pewno warto abyś do nich zajrzał i trochę lepiej go poznał :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: RafałSek » 20 sie 2018, o 08:56

Powiem Ci, że propozycja mojego poprzednika naprawdę jest ciekawą opcją, ponieważ mój znajomy bardzo zachwala sobie TypeR i jest świetnie przystosowany do różnych warunków pogodowych, czy też drogowych więc na pewno jest to jedno z ciekawszych aut jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny wśród modeli sportowych.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: EmilCh » 20 sie 2018, o 10:21

No ja akurat się nie zdecydowałem na ten model, ale jestem blisko bo w HondaPlaza dwa lata temu kupiłem Civica i także jestem z niego zadowolony. Daje sobie fajnie radę również za miastem i też bardzo podoba mi się jego design zarówno z zewnątrz jak i wykonanie w środku.
no avatar
User

johann

Posty

33

Rejestracja

21 wrz 2017, o 07:18

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: johann » 6 maja 2022, o 20:19

Moim zdaniem porsche to samochód z pazurem. Pozostając w skali marzeń znalazłem mechanika, dla autka z tej półki. Serwis Porsche Szczecin wydaje się fajną miejscówką, która ogarnia, naprawia i serwisuje samochód. Realizacje konkretne, ale cóż. Póki co, mogę tylko takim samochodzie pomarzyć..
no avatar
User

Johen

Posty

403

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: Johen » 10 maja 2022, o 09:50

U siebie w aucie niedawno zmieniałem katalizator, ale cena ostatecznie nie była wysoka a wszystko to dzięki sprzedaży katalizatora na skupie. Polecam zajrzeć na https://katalizatorychrzanow.pl/, jeśli chcecie więcej informacji na ten temat.
no avatar
User

tomi

Posty

23

Rejestracja

5 wrz 2021, o 10:23

Re: Wybór samochodu "z pazuerem"

Postautor: tomi » 16 maja 2022, o 21:01

Zdecydowanie Porsche, bez dwóch zdań. Moje marzenie to wyjechać z salonu Porsche Centrum Sopot jednym z modeli, najlepiej Macanem. Idealny dla rodziny, komfortowy, bezpieczny i to wyposażenie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]