Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Rumcajs

Posty

1

Rejestracja

29 paź 2011, o 12:14

Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: Rumcajs » 29 paź 2011, o 12:14

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z reklamowaniem firm na bilboardach... Mianowicie:
Chce przed moim domem, w ogrodzie postawić bilboard, który chce wynająć pod reklame dla firm lub też prywatnych ludzi... Czy musze odprowadzać podatek ?? Bo rozumiem że umowe miedzy mną a osobą wynajmującą muszę spisać... tylko chodzi mi podatki... mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z przepisami?

Pozdrawiam serdecznie..
no avatar
User

urszulka

Posty

22

Rejestracja

10 paź 2011, o 09:09

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: urszulka » 2 lis 2011, o 11:35

Oczywiście ,że podatek należy odprowadzić,od każdej zarobionej złotóweczki na umowę oczywiście.Bez umowy nikt nie chce ponieważ koszty tej reklamy wrzuci w koszty i tyle,a jesli chcesz bez umowy to na pewno zejdziesz z ceny i będziesz czekał kiedy to fiskus zapuka do drzwi chcąc wykupic powierzchnię reklamy.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: dona3 » 25 mar 2018, o 09:48

Chciałbym stać się właścicielem tego typu bilboardu. Problem w tym, że nie do końca wiem do kogo się zgłosić, aby go dla mnie wykonano. Jakieś pomysły? Chciałbym, aby był dobrze widoczny w nocy.
no avatar
User

Frost

Posty

5

Rejestracja

28 kwie 2018, o 13:20

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: Frost » 2 maja 2018, o 15:14

Jestem z grubsz tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć ;)
Jak odważny
musi być sen
skoro każdej nocy
podchodzi tak blisko
człowieka.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: Pawełdyg » 11 maja 2018, o 18:41

My zmieniliśmy billboardy na gadżety, teraz zamawiamy gadżety na http://www.izisport.pl/produkty.html - są na prawdę świetnej jakości i są przeróżne opcje, torby, pokrowce czy inne upominki :D
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: fangot » 12 sie 2018, o 21:53

Kolejną opcją reklamy która od kilku lat króluje na rynku jest reklama internetowa, to właśnie w nią warto najwięcej inwestować. Profesjonalne kampanie reklamowe wykonuje agencja interaktywna https://solv.pl skorzystaj z ich usług, aby zachęcić do siebie nowych klientów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: cyryl18 » 8 paź 2019, o 14:40

Chcę zamocować taki bilboard, jednak brakuje mi pomysłu w jaki sposób to zrobić. Jakieś sugestie?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Reklama - Bilboard przed domem - Pytanie

Postautor: dona3 » 8 paź 2019, o 18:02

Możesz spróbować go zamocować na wysokiej jakości klej. My reklamujemy się przez bilboardy i od dawna stawiamy na kleje z oferty http://royalgroup.com.pl/ . Wszelkie plakaty i bilboardy trzymają się w ten sposób bardzo solidnie!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron