Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: piotrek5467 » 27 wrz 2013, o 10:43

Można zdecydować się na mass mailing do potencjalnych klientów przy użyciu programu do hurtowej wysyłki maili producenci tego typu narzędzi z reguły posiadają bazy email i współpracują z firmami hostującymi skrzynki pocztowe, wieć nie musimy posadać wałsnej bazy email.
no avatar
User

kreolka

Posty

19

Rejestracja

24 lip 2013, o 20:33

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: kreolka » 7 paź 2013, o 19:48

Dokładnie, niedroga reklama może być za pomocą poza internetowych kanałów komunikacji. I te kalendarze, które ktoś tutaj wymieniał to dobry sposób, tym bardziej, że tutaj, nie trzeba zamawiać dużych ilości a najmniejsze zamówienia na stronie są już wycenione od 100 egzemplarzy.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: SalamonK » 3 kwie 2015, o 08:48

ja jestem przekonany, że na dłuższą metę nie ma co skąpić na reklamie, bo ani nie przyciągniemy nowego klienta, ani nie zatrzymamy obecnego. Tyle, że wydawanie miliardów na coś nieskutecznego mija się z celem, więc warto określić target i dopiero pod tym kątem startować. Mi pomogli i wiele nauczyli też ludzie z printeca, bo dzięki raportom można wnioskować co i jak na przyszłość ogarnąć. Robotę robią naprawdę dobrze i rzetelnie, włączając w to właściwy dobór odbiorców mailingu - poza odwiedzeniem tylko bardzo wzrosła mi sprzedaż. A jak się wejdzie na www.e-printec.com.pl to i rabacik można teraz dostać.
no avatar
User

great

Posty

5

Rejestracja

7 maja 2015, o 09:35

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: great » 7 maja 2015, o 09:43

Ja myślę, że nie ma sensu przeceniać reklamy internetowej, bo ta tradycyjna nadal mocno się trzyma, a jeśli jest zrobiona umiejętnie, to zdobywa większe zaufanie odbiorców. Sam mam małą, lokalną firmę, no i oczywiście mam profil na facebooku, ale poza tym inwestuję w reklamę zewnętrzną. Ostatnio postanowiłem dawać klientom gratisy reklamowe, w postaci koszulek z nazwą firmy i kontaktem. Wielu było mile zaskoczonych. To nie jest bardzo droga kampania, bo koszulki zamawiałem w hurtowni internetowej http://www.reflect.pl/ , więc w zasadzie wyszły dość tanio. Do tego nie są złej jakości, więc widzę, że ludzie je noszą. A tym samym reklamują moją firmę niemal za darmo, a na pewno dużo taniej, niż gdybym próbował innych sposobów.
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: anna80 » 20 maja 2015, o 08:32

Można rozważyć zakup takich linków: http://allegro.pl/pozycjonowanie-60x-li ... 58560.html

Poprawiają pozycje w Google.

Sprawdzą się dla łatwiejszych, lokalnych fraz.
Dobry trener personalny w Warszawie - utrata wagi gwarantowana.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: karolina » 25 maja 2015, o 10:36

Promowanie firmy jest bardzo ważne podobnie jak oszczędzanie!
pozycjonowanie stron internetowych warszawa - najlepiej zanim komuś się zleci poczytać na forach co o tym piszą,a by wiedzieć o czym rozmawiać i się nie naciąć.
Poza tym warto pomyśleć o kampanii adwords i reklamie na portalach społecznościowych. Trzeba tylko zlecić to profesjonalistom bo działania na własną rękę nie są zbyt dobrym pomysłem.
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

tmazurek

Posty

8

Rejestracja

20 maja 2015, o 08:03

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: tmazurek » 29 maja 2015, o 09:07

Z pewnością warto zainwestować w gadżety reklamowe. To najprostsza metoda dotarcia do klienta i jest też niezwykle skuteczna - szczególnie, gdy gadżety są praktyczne i przydatne w codziennym użytkowaniu :) Dobra opcja na pozyskanie klientów dla nowo powstałej firmy, która kładzie nacisk na szybki rozwój. 8-)
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: Francuzik » 8 cze 2015, o 21:14

Jak nie znasz sie na tym to nie rób tego na własną ręke bo tylko sobie zaszkodzisz. Pomyśl raczej o tym by zlecić to jakiejś profesjonalnej firmie. Wiem, że ta http://funkymedia.pl/ zajmuje sie marketingiem i robi to skutecznie, dlatego też są warci zaufania.
no avatar
User

KarolMC

Posty

10

Rejestracja

15 cze 2015, o 11:22

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: KarolMC » 18 cze 2015, o 21:20

Skuteczne reklama to taka, która działa różnymi kanałami. Na początek najelpiej zrobić analizę biznesu i zdecydować ile % budżetu zainwestować w poszczególne kanały. Dla lokalnych biznesów na pewno warto też trochę podziałać z reklamą tradycyjną. Dla ogólnopolski już raczej głównie z reklamą w sieci. Jednak i w tym i w tym przypadku bardzo ważna jest zoptymalizowana strona. Bardzo przydają sie wartościowe teksty, które również muszą być zoptymalizowane, możecie poczytać o tym tutaj: http://www.ksiegapozycjonera.pl/najlepsze-sposoby-na-optymalizacje-tresci-twojej-witryny-czy-znasz-je-wszystkie/ Poza tym warto zainteresować się adwordsami czy social mediami ;)
no avatar
User

Nifik11

Posty

14

Rejestracja

22 sie 2013, o 11:18

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: Nifik11 » 22 cze 2015, o 16:46

We własnych zakresie to można sobie znakomicie zaszkodzić... Jeśli chcesz zoptymalizować koszty to warto rozważyć skorzystanie z doradztwa marketingowego. Jeśli chcesz bliżej się przyjrzeć temu zagadnieniu to polecam zerknąć na stronę firmy Vamos Media - dom mediowy warszawa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.193s | 13 Queries | GZIP : Off ]