Pomysły na wakacje

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

poleriush

Posty

2

Rejestracja

15 cze 2018, o 16:30

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: poleriush » 15 cze 2018, o 16:31

Ja zawsze wybieram morze. Nigdy nie byłem w górach. Ciekawe propozycje wakacji można znaleźć tutaj http://polskakobieta.pl/podroze/pomysly-na-wakacje/ :)
no avatar
User

Gabby98

Posty

5

Rejestracja

16 cze 2018, o 16:54

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Gabby98 » 18 cze 2018, o 12:52

Ja polecam Warszawę. Super się to miasto zwiedza. Tu macie różne ciekawe opcje na spanie w Warszawie, którym warto się bliżej przyjrzeć ;)
Nikt mnie nigdy o to nie pytał.
no avatar
User

martina

Posty

7

Rejestracja

21 cze 2018, o 12:31

Lokalizacja

Łódź

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: martina » 22 cze 2018, o 11:30

Najlepiej jest wybierać takie miejsca, gdzie nie będzie nawet chwili, aby się ponudzić. Ja bym nie dała rady jechać na urlop i cały zmarnować na leżeniu na plaży i nic nie robieniu. Jak gdzieś wyjeżdżam, chcę zapoznać się z miejscowymi zwyczajami, kuchnią i kulturą. Dlatego w tym roku postanowiłam jechać w rejony Małopolski, licząc na dużo zwiedzania :)
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: yupixer » 23 cze 2018, o 18:15

WEdług mnie ważne jest to jak się jedzie na wakacje, ja osobiście lubię korzystać z taksówek ;) Dojazd z wykorzystniem Itaxi - https://itaxi.pl/ na dworzec jest bardzo wygodny, zwłaszcza gdy ma się większy bagaż ;)
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Antoni34 » 27 cze 2018, o 17:12

Ja mam prosty pomysł. Gdy będzie ładna pogoda to jestem na plaży i się opalam a gdy jest pochmurnie to jestem na plaży i czytam książkę Poza rytmem
no avatar
User

eriks

Posty

2

Rejestracja

22 cze 2018, o 09:54

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: eriks » 29 cze 2018, o 07:56

Jeśli ktoś na forum jest zapalonym motocyklistą, to polecam sprawdzić wyprawy motocyklowe z http://www.advpoland.pl/. Super organizacja, fajne dobrane trasy i można poznać ciekawych ludzi. Miałem okazję z nimi się wybrać do Maroka i mam wspaniałe wspomnienia do końca życia.
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: 3Dprint.pl » 5 lip 2018, o 09:47

Ja w tym roku planuje wybrać się w polskie góry. Są bardzo ładne oraz można dobrze, aktywnie spędzić czas. Natomiast wyjazd za granice łączy się z większymi kosztami.
no avatar
User

Emaus

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 17:24

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: Emaus » 11 lip 2018, o 15:06

A może warto kupić drewniany domek letniskowy? Czy sądzicie, że na przykład domyjuhas.pl to dobry wybór? Z góry wielkie dzięki za ciekawe informacje ;)
Trudno jest pozostać człowiekiem wśród ludzi. Ja jestem słaby, potrzebuję bowiem miłości. Każdej dostępnej.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: martin » 29 lip 2018, o 17:06

Ja zawsze wyjeżdżam z paczką przyjaciół. Jeśli chodzi o wakacje, to najczęściej jest to zagraniczny wyjazd. Teraz nas czeka kolejny i szukamy odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. Chyba zdecydujemy się na to, które znaleźliśmy tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne/
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Pomysły na wakacje

Postautor: cyryl18 » 1 sie 2018, o 08:40

W tym roku wybieramy się na wyprawę w stronę Mazur. Zdecydowaliśmy się na rodzinny wyjazd do Hotelu Zalesie, idealnie dostosowanego do rodzinnych wypadów. Miejsce te polecił nam znajomy, a to ze względu na atmosferę, jaka tam panuje. Pełen pakiet żywieniowy, sporo atrakcji i zabaw dla dzieci. A to wszystko w otoczeniu lasów i jezior.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 13 Queries | GZIP : Off ]