Wynajem sali konferencyjnej - Warszawa

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Wynajem sali konferencyjnej - Warszawa

Postautor: MaciejK » 18 lip 2018, o 13:57

Cześć,
Chciałem zapytać Was, czy organizowaliście może kiedyś konferencje dla kilkudziesięciu osób w Warszawie, ponieważ szukam niedużej salki w której będzie można coś takiego przygotować (najlepiej aby była położona blisko centrum). Zależy mi przede wszystkim na dobrej cenie oraz możliwości dobrania cateringu bo będzie to kilkugodzinne spotkanie. Z góry dziękuję za każdą poradę i opinię, bo czas najwyższy w końcu zarezerwować terminy.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wynajem sali konferencyjnej - Warszawa

Postautor: RafałSek » 18 lip 2018, o 21:05

No to nie masz po co szukać takich miejsc ręcznie, ponieważ na stronie http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl znajdziesz wszystko czego tak naprawdę potrzebujesz, czyli największy wybór sal konferencyjnych. Z uwzględnieniem oczywiście indywidualnych wymagań co do wielkości, strefy gastronomicznej, noclegowej itd. My organizujemy szkolenia w całym kraju i korzystamy wyłącznie z ich strony. Świetnie przygotowana baza w której znajdują się dokładne informacje co do oferty danych miejsc. Myślę, że z tą pomocą już raczej nie będziesz miał problemów co do wyboru. Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Wynajem sali konferencyjnej - Warszawa

Postautor: atama » 6 sie 2018, o 15:00

maciejk zernij sobie na akturalna ofertę hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Hotel znajduje się co prawda na Wawrze a nie w ścisłym centrum ale połączenie jest szybkie i bezproblemowe. Znajdziesz tam w zasadzie wszystko, czego potrzeba by takie spotkanie zorganizować od A do Z. Komfortowe warunki ( sala z dostępem do światła dziennego i z widokiem na ogród), smaczna kuchnia na miejscu i bardzo rozsądne ceny. Obłożenie mają dosyć duże ale warto zadzownić i dopytać o szczegóły :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 15 Queries | GZIP : Off ]