Jaki CRM polecacie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

MarekTD

Posty

4

Rejestracja

6 sie 2018, o 10:40

Jaki CRM polecacie?

Postautor: MarekTD » 6 sie 2018, o 10:51

Cześć wszystkim! ;)

Zacząłem myśleć o systemie CRM dla mojej firmy bo podstawowe rzeczy, których używałem wcześniej już mi i moim pracownikom nie wystarczą. Mam na myśli takie zaawansowane narzędzie jak excel itp. ;)

Nie potrzebuje dużego systemu, ale tak na 15 osób.
Możecie coś poradzić? Jak zacząć z systemem CRM?

Dzięki za podpowiedzi
Marek
no avatar
User

Krystian321

Posty

1

Rejestracja

7 sie 2018, o 10:32

Re: Jaki CRM polecacie?

Postautor: Krystian321 » 7 sie 2018, o 10:46

Przyłączam się do poprzednika, jest na rynku kilka tych produktów CRM. Jest spora różnica w komunikacji z przedsiębiorcami którzy z tego korzystają i z tymi którzy korzystają z excela. Robię teraz mały remont i widzę jak to działa, kiedy zamawiałem okna, napisałem do przedsiębiorstwa "x" czego dokładnie potrzebuję, dostałem sprecyzowaną ofertę, wiedziałem co dostanę i ile za to zapłacę. Równolegle kupowałem parapety i to co dostawałem w informacjach zwrotnych od tych parapeciarzy było straszne, dwa zdania sklecone na kolanie, screeny z exela bez zdjęć, nie wiem jak oni sprzedają te parapety. Jeśli oni każdego traktują tak jak mnie to chyba jedzą te parapety. Mamy XXI wiek, ogarnijcie się! Pozdrawiam ;)
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Jaki CRM polecacie?

Postautor: klar » 26 sty 2021, o 06:20

Na Berberis mamy naprawdę święty spokój, wszystko działa, jak należy, nie mamy żadnych komplikacji, kierunek jest odpowiedni, tak więc ogólnie możemy się spodziewać wyłącznie dobrego kierunku. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie, jak się nastawicie, ale docelowo możecie osiągnąć w biznesie dzięki temu naprawdę wiele.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Michał20

Posty

27

Rejestracja

11 cze 2021, o 10:02

Re: Jaki CRM polecacie?

Postautor: Michał20 » 30 sie 2021, o 07:09

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego. firmao.pl/ds/twojprogram
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron