Restauracja we Wroclawiu?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: Fishy » 29 cze 2018, o 23:49

Macie jakies ulubione restauracje w okolicach Wroclawia? Ostatnio natknalem się na ten lokal http://www.okwinebar.com/ a ich karta dan wyglada bardzo zachecajaco. Slyszalem ze przygotowują dania z sezonowych i swiezych skladnikow. Zastanawiam sie czy sie tam nie wybrac przypadkiem z rodzinką na jakis niedzielny obiad
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: mikolajseo » 3 lip 2018, o 23:43

Podoba mi się ich strona, kartę też mają całkiem niezłą... Jak będę we Wrocławiu, to pewnie zagoszczę.

pożyczki on-line
no avatar
User

piotrek66

Posty

1

Rejestracja

8 lip 2018, o 10:29

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: piotrek66 » 8 lip 2018, o 10:32

Bylem ostatnio we Wrocławiu i odwiedziłem tą restaurację.

___________________________________
autoserwisklakson
no avatar
User

Vitezze

Posty

5

Rejestracja

26 cze 2018, o 16:54

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: Vitezze » 8 lip 2018, o 19:47

Ja tam nie mam swoich ulubionych restauracji. Zawsze wybieram to na co mam ochotę.
Dotyk jego warg sprawił, że się uśmiechnęłam, a ten uśmiech pozostał ze mną na długo.
no avatar
User

krzymack

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2018, o 06:25

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: krzymack » 10 lip 2018, o 06:40

Niedługo wybieram się do Wrocławia. Na pewno zwiedzę lokal.
(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: jjusti18 » 13 lip 2018, o 19:28

Ostatnio byłem na spotkaniu biznesowym w naszej stolicy w restauracji Bubbles. Atmosfera i panujący tam klimat idealny do rozmów biznesowych. Spokój, cisza, nikt nikomu nie przeszkadza. Obsługa bardzo miła i rzeczowa z uśmiechem podchodzi do każdego gościa. Co do potraw oczywiście też jestem zadowolona, bo wszystko było naprawdę smakowite.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Restauracja we Wroclawiu?

Postautor: Ailis » 6 sie 2018, o 06:40

Przyjeżdżają do mnie odpocząć w sobotę rodzice i zależy mi, żeby także mogli smacznie gdzieś zjeść. Widziałam na stronie Restauracji Akademia smakowite menu weekendowe. Może powinnam właśnie tam ich zaprosić na obiad? Serwują królika z domowymi kopytkami i młodą kapustą, a to ulubione danie mojego taty. Mama za to przepada za flaczkami z boczniaka. Sądzę, że miło spędzą tam ze mną czas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.129s | 13 Queries | GZIP : Off ]