Dbacie o wizerunek firmy?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

tema

Posty

7

Rejestracja

2 cze 2017, o 06:38

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: tema » 28 cze 2017, o 12:42

Amink ma racje.Chociażby z tego powodu trzeba dbać o wizerunek firmy, bo inaczej ona upadnie.

Weźmy lokale gastronomiczne - konkurencja jest teraz ogromna i trzeba wychodzić naprzeciw klientowi, dlatego też warto stawiać na takie rozwiazania jak: aplikacja do zamawiania jedzenia. Myśmy postawili na http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/ i nie żałujemy. Wielu naszych klientów preferuje ten sposób zamawiania ;)
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: popielnik » 20 lip 2017, o 07:20

Panie @SalamonK, ja z kolei do Pana. Wszedłem na większość firm z różnych wątków - na wymienionym tu sellingo widnieje promocja na abonament przy spełnieniu warunku. I własnie co do tego warunku chciałbym się upewnić. Może ktoś z forumowiczów zakupował od tej firmy grafikę dla sklepu internetowego?
Awatar użytkownika
User

versus4

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2017, o 12:23

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: versus4 » 21 lip 2017, o 15:13

Co to jest za pytanie? Dbanie o wizerunek firmy powinno być obowiązkiem. Myślę, że każdy rozumie znaczenie tego słowa.
Wypowiedziana prawda zawsze jest mniej przerażająca, niż podejrzana
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: SalamonK » 24 lip 2017, o 07:57

No tak, maila dostałem że jak się kupi grafikę u nich to można dostać abonament za free na jakiś czas. Jeśli chodzi o graficzną stronę to mam od niedawna, wszystko wygląda dobrze i działa sprawnie. Jest zgodnie z założeniami.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: popielnik » 24 lip 2017, o 10:00

okej, dzięki wielkie za informację.
Awatar użytkownika
User

kungfood

Posty

7

Rejestracja

27 lip 2017, o 08:48

Lokalizacja

Łódź

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: kungfood » 28 lip 2017, o 13:02

Wizerunek firmy to podstawa do starań o sukces firmy. Trzeba o niego dbać już na etapie planowania, czyli załatwić projekt logo, założyć stronę, przemyśleć najlepsze kierunki promocji - jeżeli klienci będą widzieć, że firma ma jasny ogląd na to, jakie działania chce prowadzić i jest rzetelna, jeśli chodzi o trzymanie się swoich wyborów co do sposobów reklamy, czyli widać, że postępuje według ściśle ustalonego planu, zamiast chaotycznie, to będą jej bardziej ufać. Nie ma nic gorszego niż bycie zmiennym jak pogoda także w strategii marketingowej.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: dona3 » 26 mar 2018, o 14:10

Nadszarpnięty wizerunek firmy można poprawić poprzez skorzystanie z nowego prawa restrukturyzacyjnego. W przypadku mojej firmy okazało się to w zupełności możliwe dzięki http://eurekarestrukturyzacje.pl , których pomoc okazała się niezbędna. Z ich pomocą uwolniłem się od starych zobowiązań i zachowałem dotychczasowy dorobek. :)
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 27 lip 2018, o 08:15

Tak, to naturalne, że każdy dba o wizerunek swojej firmy, dlatego najlepiej np. materiały reklamowe wykonywać z największą starnnością, gdyż to świadczy o naszej firmie i naszym podejściu to sprawy.
no avatar
User

Ddroz

Posty

9

Rejestracja

1 sie 2018, o 14:56

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Ddroz » 1 sie 2018, o 15:00

Jasne, że trzeba dbać o wizerunek! Biuro to wizytówka firmy, więc musi się dobrze prezentować.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: lerbenz » 19 wrz 2018, o 20:46

Jasne, że dbam o wizerunek mojej firmy i to bardzo. Najbardziej staram się, aby miała one pozytywne opinie w internecie, w tym celu wykorzystuje marketing internetowy od https://solv.pl/uslugi/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.170s | 15 Queries | GZIP : Off ]