Co na prezent

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Co na prezent

Postautor: klar » 26 lip 2018, o 06:58

Jeśli to bardzo bliskie relacje i macie np. wiele wspólnych zdjęć, to super pomysłem będzie fotoksiążka.
Na Empik Foto zapłacicie za to kilkadziesiąt złotych. Coś takiego powinno się super sprawdzić, tylko wymaga wiele pracy.
No i w dodatku nie każdemu musi pasować, ale w mojej rodzinie bardzo często robimy takie prezenty i raczej zawsze one robią naprawdę fajne wrażenie.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Co na prezent

Postautor: RafałSek » 27 lip 2018, o 06:39

Pomysłów zawsze jest wiele ale ciężko jest wybrać już ten jeden konkretny produkt. Myślę, że teraz bardzo fajną opcją na prezent jest opaska sportowa, oczywiście dla osób które chętnie i dość często ćwiczą, biegają, jeżdżą na rowerze itd. Jeżeli nie do końca wiesz jak to wygląda i na jakiej zasadzie działa to polecam artykuł https://naszsrem.pl/zadbaj-o-forme-na-l ... aktywnosc/ gdzie naprawdę dokładnie zajęli się tematem :)
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Co na prezent

Postautor: Antoni34 » 27 lip 2018, o 11:24

no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Co na prezent

Postautor: MaciejK » 29 lip 2018, o 21:38

Wiele zależy tak naprawdę dla kogo ma być to prezent, jeżeli szukasz czegoś dla mężczyzny, czy nastolatka to moim zdaniem warto pomyśleć nad wyjątkowa koszulką patriotyczną, która dla prawdziwego patrioty będzie super opcją. Mi bardzo spodobał się model Koszulka patriotyczna husaria i możesz również pomyśleć nad jej zakupem, bo robi ogromne wrażenie i pokazuje Naszą potęgę :)
no avatar
User

Boldgrim

Posty

5

Rejestracja

27 lip 2018, o 10:39

Re: Co na prezent

Postautor: Boldgrim » 31 lip 2018, o 14:52

A co myślicie o prezentach dla faceta? Czy taka deskorolka elektryczna byłoby ok https://www.dizaster.pl/deskorolka-elektryczna/ ?
Chciałbym spędzić z tobą każdą minutę, która pozostała mi do końca życia.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Co na prezent

Postautor: yupixer » 31 lip 2018, o 17:03

Jeżeli chodzi o prezent dla faaceta, to według mnie dobrym pomysłem jest taka torba ze sklepu http://merg.pl:
Obrazek
Wygląda ona ładnie. Zwłaszcza jeżeli mężczyznaa pracuje na wyższym stanowisku, to taaki prezent się przyda.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Co na prezent

Postautor: tenderm » 21 sie 2018, o 11:30

ja zaś ostatnio mojej dziewczynie kupiłem pierścionek z niebieskim oczkiem od https://wkruk.pl/bizuteria/pierscionki
moja dziewczyna uwielbia takie drobiazgi, zwłaszcza, jak pasują jej do ubioru. Dodatkowo też pierścionek był mocno przeceniony, więc naprawdę było warto.
no avatar
User

besolus

Posty

5

Rejestracja

14 sie 2018, o 13:29

Re: Co na prezent

Postautor: besolus » 21 sie 2018, o 15:08

Ja myślę, że jakiś dobry zegarek mógłby być ciekawy :)
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Co na prezent

Postautor: Remek » 22 sie 2018, o 11:39

Jeżeli szukasz jakiegoś nietypowego prezentu, to polecam Ci zerknąć tutaj: kosze upominkowe Bardzo ciekawe kosze prezentowe, które mogą sprawić masę frajdy jak ktoś taki dostanie. Osobiście uważam, że warto dawać takie kreatywne prezenty ;)
no avatar
User

Adix21

Posty

9

Rejestracja

15 mar 2018, o 10:32

Re: Co na prezent

Postautor: Adix21 » 23 sie 2018, o 11:23

Jeśli szukasz nieschematycznego pomysłu na podarunek dla najbliższych to postaw na coś atrakcyjnego. Ja ostatnio kupiłam kochanemu mężowi super kołderkę. Portal, gdzie zakupiłam wyrób cechował się dużym wyborem. Polecam wybrać firmę Koldra.pl, kiedy szukasz wyjątkowego pomysłu na obdarowanie kogoś.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]