Salon Fryzjerski

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

arek33

Posty

1

Rejestracja

30 lip 2018, o 12:05

Salon Fryzjerski

Postautor: arek33 » 30 lip 2018, o 12:08

Czy wie ktoś czy meble ze sklepu https://sklep.fryzaw.pl/produkty/meble,2,4386 będą dobre do mojego salonu fryzjerskiego? Czekam na porady.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: Frwafr » 30 lip 2018, o 19:16

Polecam przejrzeć ofertę sklepu typowego z wyposażeniem salonów kosmetycznych FineFactory. Znajdziesz tam cały potrzebny sprzęt do wyposażenie, dobrej jakości. Sama posiadam nie duży salon kosmetyczny i sporo właśnie rzeczy zamawiam online na tej stronie. Zawsze wszystko zgodne z opisem i na czas.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: qbis88 » 20 lut 2019, o 22:37

Zarówno meble jak i wyposażenie warto zamawiać od profesjonalnych dostawców. Moja kuzynka również się przymierza do uruchomienia salonu fryzjerskiego, stale coś dokupuje i się jeszcze doszkala na dodatkowych kursach aby móc dobrze wystartować z biznesem. Chętnie ją w tym wspieram bo widzę jak bardzo się zaangażowała. Chciałbym więc przy okazji zapytać czy tego typu https://mimari.com.pl/pl/p/MYJKA-ULTRAD ... LEAN-2/499 myjka ultradźwiękowa nadaje się też do czyszczenia akcesoriów fryzjerskich, np. końcówek do maszynki do strzyżenia, nożyczek? Czy też jest to sprzęt wyłącznie dla salonów kosmetycznych? Pomyślałem aby dokupić coś dla niej jako praktyczny upominek, a nie chciałbym gafy strzelić.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: Stella » 9 kwie 2019, o 16:47

Wydaje mi się, że skoro producent nie podał w opisie, że myjka nadaje się również do czyszczenia akcesoriów fryzjerskich, to raczej bym jej nie kupowała. Ewentualnie możesz zapytać kuzynkę co by jej się przydało.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: Ania » 9 kwie 2019, o 18:05

Bardzo mi się podoba kiedy w salonie fryzjerskim jest elegancka sofa, na której można usiąść kiedy czeka się na swoją kolej. Może warto zakupić którąś z tych https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/SOFY_KANAPY? Myślę, że najlepiej sprawdzi się taka ze skórzanym lub skóropodobnym obiciem, bo wtedy ścięte włosy, których pełno jest w salonie, nie będą wbijać się w materiał. Dodatkowo taką sofę łatwo jest utrzymać w czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: LudwikB » 8 wrz 2019, o 22:51

Z kolei wyposażenie takie jak ręczniki fryzjerskie, ręczniki w rolce, rękawiczki jednorazowe czy chemię profesjonalną do czyszczenia i dezynfekcji możecie kupić w dobrze zaopatrzonej hurtowni Aseopaper https://aseopaper.pl/ Mają sporo innych rzeczy, warto sobie sprawdzić szczegóły na stronie internetowej.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: krogullca » 7 lis 2020, o 22:21

Prowadzę własny salon, dobrze, że mam już grono stałych klientów, którzy regularnie wracają. Ciągle się dokształcam i też inwestuję w sprzęt. Lubię markę babylissPRO, niedawno kupiłam nowy trymer SKELETONFX. Już sam wygląd robi wrażenie ale używa się go też super. Bardzo precyzyjnie przycina, można wyregulować do zera. Jest świetnie wyważony, dobrze leży w ręce i na jednym ładowaniu pozwala na aż 2 godziny pracy.
no avatar
User

agatamarko

Posty

64

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: Salon Fryzjerski

Postautor: agatamarko » 9 lut 2021, o 22:29

Prowadzę swój własny salon fryzjerski, to mi daje dużą satysfakcję. Na brak klientów nie mogę narzekać,robię to co lubię i stale sie rozwijam. W tym zawodzie trzba byc na bieżaco, ostatnio do salonu zamówiłam nową maszynkę od babylissPRO model cut-definer+, wygląda super i działa bardzo dobrze, bardzo poręczna jest i długo trzyma na baterii, można też uzywa przeewodowo.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 15 Queries | GZIP : Off ]