Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 19 mar 2018, o 11:12

Jednak mimo wszystko polecam aby sprawami finansowymi firmy zajęło się dobre biuro rachunkowe co do którego mamy pewność i zaufanie. W wielu przypadkach nie będziemy mieć czasu na ogarnięcie rozliczeń faktur itd, wiem z własnego doświadczenia.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: cyryl18 » 27 mar 2018, o 18:32

Zdecydowanie najrozsądniej korzystać z usług biura rachunkowego. Księgowość warto pozostawić w rękach specjalistów i profesjonalistów, pozwoli nam to oszczędzić wielu kłopotów. "Proste Podatki" http://biurorachunkowelublin.pl/ to biuro z Lublina, które konkretnie obsługuje moją firmę? Jeśli mam być szczery to pojęcia nie mam jak bym sobie poradził bez ich pomocy. :)
no avatar
User

tomaszz33

Posty

1

Rejestracja

28 cze 2018, o 12:00

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: tomaszz33 » 28 cze 2018, o 12:05

Oczywiście że lepiej jest wynająć biuro rachunkowe niż samemu się bawić w rachunkowości, a nie ma co ukrywać że księgowość nie jest prosta.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: greta44 » 9 lip 2018, o 08:40

Co myślicie o tax care? Korzystał ktoś z Was z tego biura? Myślę o prowadzeniu księgowości przez internet, bo jednak to w moim przypadku wygodniejsze, dużo podróżuję i chodzenie do księgowej to zawsze spory problem dla mnie, a tak to by sie rozwiązało.
no avatar
User

lizaorzech

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2018, o 12:07

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: lizaorzech » 9 lip 2018, o 12:10

Wydaje mi się, że najlepiej zlecić prowadzenie księgowości biurze rachunkowemu, a to głównie dlatego, że masz pewności profesjonalizmu i nie musisz się martwić, że robiąc to samemu coś przeoczysz.
no avatar
User

Firma-w-niemczech_pl

Posty

8

Rejestracja

10 lip 2018, o 18:55

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Firma-w-niemczech_pl » 10 lip 2018, o 19:05

Akurat tutaj także polecam aby naszymi finansami i rozliczeniem zajęło się dobre biuro rachunkowe, zamiast samemu zaprzątać sobie tym głowę i pomylić się w fakturach, akurat poniekąd również tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy.
Firma-w-Niemczech
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: greta44 » 12 lip 2018, o 09:12

Jak na razie zdecydowałam się na tax care, abonament nie kosztuje dużo, w planach mam wyprobować obsługę księgowości totalnie online, bo czeka mnie sporo wyjazdów i to by mnie ratowało gdybym mogła sprawy załatwiać z trasy, na razie zapowiada się to obiecująco.
no avatar
User

kkrzysiekk

Posty

13

Rejestracja

11 lip 2018, o 13:21

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kkrzysiekk » 25 lip 2018, o 13:57

Księgowość najlepiej powierzyć specjalistą. Mój znajomy zdecydował się na biuro Tax Experts w Katowicach i jest z tego powodu bardzo zadowolony. Biuro nie jest szczególnie drogie więc może warto zobaczyć ich stronę: https://taxeg.pl/
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: dona3 » 26 lip 2018, o 05:27

Ja korzystam z pomocy profesjonalnego biura rachunkowego. Mowa tutaj oczywiście o http://www.kancelariapodatkowa.bielsko.pl , którzy świadczą niezwykle fachowe i profesjonalne usługi. Współpraca z taką ekipą to czysta przyjemność! Z ich strony mogę liczyć na księgowość i doradztwo podatkowe, prowadzone w należyty sposób.
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:28

Zdecydowanie przez biuro rachunkowe, własnoręczne prowadzenie księgowości jest bardzo wymagające czasowo i umysłowo, lepiej zostawić to oddzielnej jednostce.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.222s | 13 Queries | GZIP : Off ]