Kuchnia na każdy wymiar

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

wielki_ptak

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 16:48

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: wielki_ptak » 11 lip 2018, o 14:59

Bardzo fajne moim zdaniem meble kuchenne na wymiar są tutaj :) Warto się temu dokładniej przyjrzeć ;)
Bo tak naprawdę to nikt w biznesie nie jest własnym szefem. Taki człowiek ma tylu szefów, ilu ma klientów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: cyryl18 » 24 lip 2018, o 12:45

Dla nas kuchnią na wymiar zajęli się Pinio Kuchnie http://www.kuchniepinio.pl/ . Do kuchni podeszli w indywidualny sposób, uwzględniając nasze zapotrzebowania, preferencje. Tym sposobem stworzyli piękną i idealnie wymiarową kuchnię z której korzystanie to czysta przyjemność, także dla oka. :)
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Johen » 25 lip 2018, o 11:16

Jeśli o mnie chodzi to polecam firmę EM-Meble, od której mam meble do swojej kuchni. Wszystko zrobione na wymiar, więc pasuje co do centymetra, a w dodatku wyglądają one świetnie.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: dona3 » 26 lip 2018, o 06:29

Montaż kuchni na wymiar należy powierzyć prawdziwym specjalistom. Dlatego zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z ekipą www.fixall24.pl . To właśnie oni są odpowiedzialni za umiejętne i profesjonalne zamontowanie mebli w naszej kuchni. Teraz prezentuje się ona rewelacyjnie, oryginalnie.
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: aleks454 » 16 sie 2018, o 19:20

Szukałem nowych akcesoriów do mojej kuchnii, poniewaz uwielbiam gotowac i musze miec dobrej jakości sprzęt. Znalazłem niezywkła oferte pojemnik na pieczywo i jestem zachwycony . Taka cena za taką jakość, bardzo rzadko sie to zdarza.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Kleo » 1 paź 2018, o 08:37

Ja proponuje meble kuchenne z klasą i z wysokiej jakości wykończeniem. Mowa konkretnie o nolte-kueche, mają swój salon Nolte w Home Concept, gdzie można zobaczyć wiele gotowych aranżacji. To znacznie bardziej ułatwi nam skomponowanie swojej kuchni. Możecie też skorzystać z pomocy projektanta tej firmy.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: wamies » 15 paź 2018, o 00:13

Częstym rozwiązaniem w kuchniach na wymiar są płyty indukcyjne czy gazowe. U mnie znalazła się indukcja, którą wyszukałam na https://www.indesit.pl/Produkty/Gotowanie/Plyty. Początkowo nie byłam do tego przekonana ale definitywnie nie żałuję tej decyzji :)
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:45

Dobra kuchnia to podstawa kazdego dobrego remonut, ja mysle ze w obecnych czasach naprawde jest w czym wybierac i jest mnostwo fajnych modeli z ktorych mozemy skorzystac aby miec fajne efekty i zeby wszystko fajnie wygladalo :)))
blat kuchenny
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: milena_w » 5 mar 2019, o 16:28

Ja kuchnię niedługi będę remontować i rozglądam się teraz za jakąś ciekawą aranżacją, może macie jakieś propozycje? Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/sh ... dulowe-153 spodobały mi się meble modułowe, w takim nowoczesnym stylu. Nie wiem czy nie tak urządzę kuchnie.. muszę się zastanowić jeszcze.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: wamies » 5 kwie 2019, o 20:35

W przypadku kuchni na wymiar tutaj https://www.kamela-studio.pl/ znajdziecie firmę, która wykonuje świetne meble i kuchnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron