Jaki dobry program CAD wybrać?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: MaciejK » 23 lip 2018, o 10:19

Cześć,
Szukam porządnego CAD-a na którym mógłbym realizować większe projekty drogowe (bez obaw o ciągłe zacinanie) i co ważne aby można było dopasować do niego odpowiednie nakładki które znacząco ułatwia cały proces tworzenia.Macie może dla mnie jakieś porady bądź opinie?
Pozdrawiam!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: RafałSek » 24 lip 2018, o 14:29

Myślę, że takim przykładem jest na pewno ZwCad 2018, aczkolwiek wiele tak naprawdę zależy od twoich wymagań i potrzeb. Z tego co mi wiadomo możesz ściągnąć go i sprawdzić przez 30 dni na pełnej wersji testowej. Kto wie może akurat będzie to strzał w dziesiątkę (wydaje mi się, że również część nakładek dostępnych jest tak samo).
no avatar
User

RobertS

Posty

1

Rejestracja

26 lip 2018, o 11:50

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: RobertS » 26 lip 2018, o 11:52

Właśnie trochę słyszałem na temat ZwCAD i rzeczywiście myślę, że warto będzie ich przetestować bo kto wie może będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: Adamus » 9 sie 2018, o 22:03

Co do programu, który proponują moi poprzednicy to muszę się zgodzić, że również według mnie jest numerem jeden na który warto zwrócić uwagę. Najnowsze wersje czyli ZwCad 2017/2018 są tworzone od nowa i dopracowywane w najmniejszych szczegółach. Do tego kompatybilne z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF, funkcjonalne i do tego można liczyć na naprawdę świetną obsługę posprzedażową z możliwością skorzystania z darmowego szkolenia z podstaw obsługi.
no avatar
User

derik01

Posty

5

Rejestracja

11 sie 2018, o 16:30

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: derik01 » 11 sie 2018, o 16:33

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...
Po raz kolejny udało nam się zniszczyć coś, czego nie potrafiliśmy stworzyć.
no avatar
User

Tomekk

Posty

1

Rejestracja

12 sie 2018, o 21:50

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: Tomekk » 12 sie 2018, o 21:55

Mi chyba nic mi nie pozostało jak również potwierdzić jakość ZwCad, jest to program który robi różnicę w porównaniu do wcześniejszych wersji. Pracuje się na nim bardzo wygodnie, do tego możliwość dopasowania świetnie wykonanych nakładek do jakich należy w szczególności ZwTraffic, czy ZWGeo które w ogromnym stopniu ułatwiają pracę :)
no avatar
User

Panterra3

Posty

5

Rejestracja

31 sie 2018, o 14:16

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: Panterra3 » 31 sie 2018, o 14:17

A jaki komputer do średnio zaawansowanego CADa będzie dobry? Sądzicie, że coś z tego co podali na IronCAD byłoby dobrym rozwiązaniem?
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: MaciejK » 5 wrz 2018, o 08:31

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc :) Po wstępnym sprawdzeniu wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie jednak na ten moment ZwCAD 2018, ale zobaczymy jak to będzie ponieważ najpierw jednak sprawdzimy go przez miesiąc tak jak radzicie na wersji testowej, pozdrawiam!
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: Ania » 23 lis 2018, o 05:23

Hej, to może jak juz jest taki temat to i mi pomożecie wybrać coś dobrego. Potrzebuję jakiegoś dobrego programu AutoCad. Kiedyś (jeszcze na studiach) uczyłam się jego obsługi i całkiem dobrze mi to szło. Teraz chciałbym do tego wrócić i być może nawet zawodowo się z tym związać. Jasne, że zapiszę się na jakiś kurs, który mi przypomni całą obsługę, bo jednak jak się nie używa, to się szybko zapomina jak to się robi, a poza tym na pewno sporo sie w tym temacie zmieniło od czasu moich studiów. Ale żaden kurs nie da tego co ćwiczenia w domu. Czy tego typu autocad lt 2019 będzie odpowiedni? Jak myślicie. Teraz jest na niego spora obniżka, więc tym bardziej kusi mnie jego zakup.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]