Internetowy hipermarket

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:29

Moim zdaniem bez obaw- spokojnie można zaufać czy to sklepom czy internetowym marketom, gdzie kupimy niemal wszystko czego nam potrzeba i to w niższej cenie, co jest chyba największym plusem. Dodatkowy atut to wygoda, bo nie musimy wychodzić z domu, a przesyłka zawsze dotrze prosto pod nasze drzwi :)
Awatar użytkownika
User

kreko

Posty

5

Rejestracja

2 wrz 2017, o 19:21

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: kreko » 5 wrz 2017, o 16:19

A myśleliście, żeby zostawić ten temat specjalistom? Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych rozwiązań :)
jeśli gdzieś w głębi serca czujemy, że musimy coś zmienić, któregoś dnia budzimy się rano i dokładnie to czynimy.
Awatar użytkownika
User

iza22

Posty

5

Rejestracja

18 wrz 2017, o 10:35

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: iza22 » 20 wrz 2017, o 13:31

Ja niestety nie jestem w stanie w tym obszarze tematycznym kompletnie pomóc... Niezbyt się na tym znam...
Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

Posty

19

Rejestracja

11 lis 2017, o 07:23

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:54

Swego czasu dokonywałem zakupów w tego typu sklepach online i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się . Podstawą jest wspomniana dobra logistyka, szybka wysyłka i dobrej jakości produkty bo właśnie od tego się zaczyna.
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: Agaga » 19 gru 2017, o 19:30

Działa to jeszcze?
no avatar
User

Epakowacz.pl

Posty

13

Rejestracja

21 gru 2017, o 08:48

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: Epakowacz.pl » 21 gru 2017, o 09:06

Też zazwyczaj robię zakupy w sklepach internetowych i przyznam, że to bardzo wygodne a dodatkowo także tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Polecam tego typu zakupy w szczególności teraz przed świętami gdzie oszczędzimy również czas.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: oli32 » 21 gru 2017, o 12:03

A o Szopi.pl https://szopi.pl/ słyszeliście? Doskonała alternatywa dla samodzielnego biegania po sklepach. Online zamawia się produkty z wybranych sklepów. Zakupy robi szoper i dostarcza je do domu. Wygodnie i szybko. Dla osób zapracowanych czy z małymi dziećmi bardzo praktyczna opcja.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: milena_w » 26 gru 2017, o 20:57

DeltaKurier.pl pisze:Moim zdaniem bez obaw- spokojnie można zaufać czy to sklepom czy internetowym marketom, gdzie kupimy niemal wszystko czego nam potrzeba i to w niższej cenie, co jest chyba największym plusem. Dodatkowy atut to wygoda, bo nie musimy wychodzić z domu, a przesyłka zawsze dotrze prosto pod nasze drzwi :)

Ja, zawsze proszę sprzedawców o to, aby nadali mi przesyłkę przez bliską paczkę. Często nie ma mnie w domu, a przesyłkę zawsze mogę odebrać w jednym z pobliskich punktów.
no avatar
User

ad_cz

Posty

5

Rejestracja

23 sty 2018, o 17:48

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: ad_cz » 23 sty 2018, o 17:53

Bardzo lubię zakupy przez sieć, mam kilka ulubionych miejsc, choć to się oczywiście zmienia z upływem czasu.
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: Internetowy hipermarket

Postautor: 3Dprint.pl » 17 lip 2018, o 08:45

Większość ludzi bardzo ceni sobie zakupy przez internet. Myślę, że hipermarket internetowy, gdzie produkty dostarczane są bezpośrednio pod nasz dom, to bardzo dobry pomysł.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.156s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron