3 Inwestorów do działek budowlanych

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

karolo_k

Posty

1

Rejestracja

17 lip 2018, o 08:06

3 Inwestorów do działek budowlanych

Postautor: karolo_k » 17 lip 2018, o 08:12

Witajcie, mam taki pomysł aby kupić działkę rolną w dobrej lokalizacji za 50 000zł za 1ha (działka prawie 3 h) podzialić to na działki budowlane po około 10-12 arów i sprzedawać po około 35 000zł
Działka jest już wybrana.
Problem jest tak że sam nie mam kwoty na kupno tej działki, i znalazłem dodatkowo 2 ludzi z którymi chcę to zrobić.

Moje pytanie jest takie: Jak prawie ma wyglądać nasza współpraca, czy musimy rejestrować spółkę i zatrudniać od początku księgowego? Będziemy mieć różne (nie równe) wkłady kapitałowe w inwestycję i jak to później rozliczać.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: 3 Inwestorów do działek budowlanych

Postautor: pankracy » 2 lis 2019, o 08:59

Polecam kontakt do https://optimalpartners.pl/ , bo oni mogą Ci pomóc zainwestować w bardzo rozwojowe nieruchomości. Mnie zainteresowała zwłaszcza MARINA RYN PARK - działki w miejscowości Rybical, k. Rynu, z takimi udogodnieniami typu port / pomosty wewnętrzne / zewnętrzne z wieloma opcjami wynajmu, możliwością całorocznego „parkowania” łodzi, bezpośredni dostęp do jeziora i przepiękne widoki z działki. Generalnie,nad brzegiem jeziora powstanie nowoczesna Marina, a na działkach budowlanych będących przedmiotem sprzedaży – nowoczesny kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy z domkami całorocznymi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]