kurier

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

krokodyl

Posty

1

Rejestracja

14 lip 2018, o 09:35

kurier

Postautor: krokodyl » 14 lip 2018, o 09:36

Ostatnio duzo ofert pracy jako kurier. Czy ktos moze sie wypowiedziec w tym temacie? Jak wyglada praca kuriera? Jakie usługi dokładnie musi swiadczyc?
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kurier

Postautor: qbis88 » 16 lip 2018, o 01:06

Pracowałem kilka lat temu jako kurier w dość znanej firmie i niestety żadna rewelacja chociaż bardzo lubię pracę mobilną. Co mi sie nie podobało: poza rozwożeniem paczek i listów musiałem sam je sortować, przyjeżdżać do bazy wcześniej, choć to nie należało zgodnie z umową do moich obowiązków, żadnego gratisu finansowego też za to nie otrzymywałem. Paniusie z tipsami siedziały tylko i piły kawę.
no avatar
User

IExpress.com.pl

Posty

17

Rejestracja

23 lip 2018, o 07:22

Re: kurier

Postautor: IExpress.com.pl » 23 lip 2018, o 07:30

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy do konkretnej firmy kurierskiej w której podejmiesz pracę, szczegółów odnośnie zarobków czy warunków najlepiej juz dowiedzieć się bezpośrednio u samego źródła :)
IExpress.com.pl
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: kurier

Postautor: porosz » 28 lip 2018, o 13:57

wiesz co to zależy, też pracowałem ale u pośrednika. Dla mnie warunki były spoko, to były przesyłki do Niemiec, wiadomo ludzie szukają tak by to był tani kurier za granicę , ale jakość uslug byla na dużym poziomie. Oczekiwali od nas szybkości i uprzejmości do klienta, zawsze musieliśmy odbierać telefony, jak również oddzwaniać. No troche się nalatach po piętrach, ale nie ma tego złego :)
no avatar
User

radek33

Posty

1

Rejestracja

9 sie 2018, o 11:50

Re: kurier

Postautor: radek33 » 9 sie 2018, o 11:52

Mnie zawsze zastanawiało ile taki kurier zarabia pieniędzy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.176s | 13 Queries | GZIP : Off ]