Sprzedaż naklejek, etykiet - sprzedam biznes BCM

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

raf420

Posty

1

Rejestracja

15 lip 2018, o 11:33

Sprzedaż naklejek, etykiet - sprzedam biznes BCM

Postautor: raf420 » 15 lip 2018, o 11:35

Sprzedam pomysł na biznes - sprzedaż naklejek/etykiet samoprzylepnych, które można sprzedawać głównie na Allegro, ale także w innych miejscach.

Jest to jedyna okazja aby kupić ten towar w licytacji, którą rozpoczynam od 99 zł bez ceny minimalnej!
Możliwy jest także zakup od ręki za określoną kwotę - proszę o kontakt telefoniczny w tej sprawie.
Link do aukcji: proszę wpisać na Allegro w wyszukiwarce frazę ,,sprzedam biznes BCM"

Przedmiotem sprzedaży są:

1) Naklejki/dwustronne etykiety samoprzylepne na wódkę weselną, łącznie ok. 5 300 szt. kompletów (czyli 5 300 szt. naklejek na przód i 5 300 szt. naklejek na tył butelki) całość podzielona na 3 wzory. Naklejki te sprzedawałem w zestawach po 50 kompletów w cenie 8-13 zł za taki komplet na 50 butelek. Można też je sprzedawać w wyższych cenach domom weselnych itp. Wartość rynkowa oferowanego przeze mnie towaru to ponad 1 200 zł.

2) Kontakt do zaprzyjaźnionej drukarni, która w bardzo dobrych cenach drukuje takie naklejki oraz także inne, które można sprzedawać ze znaczną marżą, oraz moją pomoc w razie pytań

Cena na Allegro jest ceną BRUTTO, wystawiam fakturę VAT 23%

Zapraszam do kontaktu zainteresowane osoby rozpoczęciem biznesu na Allegro bądź jest to super opcja dla kogoś kto już handluje na Allegro i poszukuje dodatkowego towaru do odsprzedaży.

W Warszawie możliwy odbiór osobisty lub wysyłka kurierem DPD.

Na tym towarze naprawdę sporo można zarobić bez większego ryzyka, tylko trzeba trochę czasu aby to zrobić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.164s | 12 Queries | GZIP : Off ]