Pay Trade

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

intro

Posty

12

Rejestracja

17 wrz 2012, o 15:23

Pay Trade

Postautor: intro » 10 paź 2012, o 11:37

Bądź inwestorem! Dołącz do PayTrade. Na tym idzie dobrze zarobić:)
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Pay Trade

Postautor: Kocica » 11 paź 2012, o 12:08

Super - żadnego szczegółu więcej? Uroczo
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Pay Trade

Postautor: Allwila » 13 paź 2012, o 07:54

Pozwolę sobie zacytować opis tego systemu

"Co to oznacza i jak możesz zacząć zarabiać?

Poprzez stronę internetową wykupujesz program regularnego inwestowania i dzięki temu rezerwujesz sobie miejsce w systemie PAYTRADE.

Firma zamiast płacić agentom za pozyskanie nowych klientów, dzieli się uzyskaną prowizją z osobami znajdującymi się w matrycy konsumenckiej, które świadczą usługę marketingową dla firmy.

Będąc inwestorem pasywnym nie masz wpływu na to kiedy i ile zarobisz, ale masz gwarancję, że prędzej czy później matryca konsumencka się wypełni i będziesz zarabiał nawet kilkadziesiąt procent na miesiąc!

Drugą opcją jest inwestor aktywny, który dzieląc się informacją o systemie PAYTRADE zaczyna zarabiać bardzo dobre pieniądze, co więcej, nigdy nie zarobi mniej niż zeszłym miesiącu!"

Nie bardzo rozumiem to zdanie " wykupujesz program regularnego inwestowania".
To znaczy, że aby zarobić muszę najpierw coś kupić?
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
no avatar
User

graczyk

Posty

2

Rejestracja

8 paź 2012, o 20:18

Re: Pay Trade

Postautor: graczyk » 17 paź 2012, o 17:54

Przyznam, że sam niedawno trafiłem na stronę PayTrade i też mnie to zaciekawiło. No właśnie, na stronie jest niewiele szczegółów, ale z tego co się dowiedziałem, to firma ta prowadzi codziennie darmowe Webinary, w których udział może wziąć każdy i tam zaspokoić swoją wiedzę w każdej kwestii. Jak się nie mylę, to prowadzą oni je codziennie o 20:00, a w soboty o 11:00. Czyli skoro nie biorą za to kasy, to wystarczy wziąć w tym udział i już będzie wiadomo jak to wszystko działa.
no avatar
User

intro

Posty

12

Rejestracja

17 wrz 2012, o 15:23

Re: Pay Trade

Postautor: intro » 17 paź 2012, o 17:59

Widzę, że zainteresował Cie temat. Jak najszybciej wejdź na paytrade.eu i uczestnicz w bezpłatnej 30minutowej konferencji o godz. 20. Jest możliwość zadawania pytań
no avatar
User

korek

Posty

6

Rejestracja

5 paź 2012, o 22:04

Re: Pay Trade

Postautor: korek » 20 paź 2012, o 21:32

Jeśli ktoś się waha, czy brać udział w Webinarze, to mogę uspokoić (skusiłem się i w sobotę (dzisiaj) o 11:00 wziąłem udział), że faktycznie jest darmowy i nasz udział do niczego nie zobowiązuje. Co ważne dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i faktycznie, również tutaj potwierdzili, że system działa tak iż zapewnia nam wielkość miesięcznych zarobków nie mniejszą niż wyniosła w miesiącu poprzednim. Co prawda muszę jeszcze to wszystko przemyśleć, ale naprawdę zapowiada się interesująco.
no avatar
User

maryśka

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 16:02

Re: Pay Trade

Postautor: maryśka » 22 paź 2012, o 17:19

Jeżeli darmowy i niezobowiazujący to sam chętnie wezmę udział.
produkcja etykiet - Wykorzystując narzędzie do kopiowania płyt cd możemy w prosty sposób uchronić się przed utratą danych.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Pay Trade

Postautor: mareczek » 25 paź 2012, o 17:59

Ja też przyłączyłem się do www.paytrade.eu - tak to darmowe i niezobowiązujące :) Nawet rozmawiałem z prawnikami i to w 100% legalne, więc bez obaw.
no avatar
User

JerryMilej

Posty

11

Rejestracja

1 lis 2012, o 12:48

Re: Pay Trade

Postautor: JerryMilej » 1 lis 2012, o 12:57

Witaj, odnośnie szczegółów o które pytasz w związku z zarabianiem na Pay Trade. Mogę Ci przekazać to co ja już wiem z uczestnictwa w ich darmowych i bezpiecznych webinarach. To taka forma prezentacji na żywo w internecie, gdzie można dodatkowo zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji. Dlatego ogranizowane są o określonej porze dnia (w tygodniu o 20 soboty 11) kiedy każdy zainteresowany może znaleźć chwilę czasu dla swoich pieniędzy. Jak zaczniesz odwiedzać te codzienne spotkania to zobaczysz jakie to proste i bezpieczne. Osobiście wole to niż spotkania z akwizytorami. Teraz do rzeczy. Dowiedziałem się że Pay Trade to innowacyjny system inwestowania i zarabiania pieniędzy niemal natychmiast od przystąpienia do programu. Opiera się na inwestowaniu (i poniekąd ubezpieczeniu się od ryzyka) w bezpieczne znane i zyskowne fundusze. Dodatkowe zyski przynosi inwestycja dodatkowych środków które w tym systemie biorą się ze zwrotu prowizji pobieranej do tej pory przez akwizytorów. Dlatego całość twoich inwestycji idzie de facto na przynoszenie zysków tobie a nie akwizytorom. Co ciekawe możesz co miesiąc zyskiwać coraz więcej dzięki matrycy klientowskiej. Uzupełniając ją o kolejnych członków przyspieszasz i powiększasz swój zysk. Jeśli masz jakieś wątpliwości to pytaj tutaj albo jeszcze lepiej zapytaj u źródła na prezentacji http://www.paytrade.eu Polecam bo to nic nie kosztuje:)
Coloradical!
no avatar
User

WojtekH

Posty

5

Rejestracja

2 lis 2012, o 10:27

Re: Pay Trade

Postautor: WojtekH » 2 lis 2012, o 10:41

Nie ufałbym tej stronie. Nie ma nawet certyfikatu SSL (do czego służy mozna zobaczyć np. nahttp://www.ssl.eo.pl/) co chyba własnie w tego typu witrynie powinno być standardem. Także podziękuję.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.160s | 15 Queries | GZIP : Off ]