prezent dla Mamy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

malwinka7

Posty

8

Rejestracja

17 sie 2017, o 14:20

prezent dla Mamy

Postautor: malwinka7 » 17 sie 2017, o 14:32

Cześć Wam, od długiego czasu zastanawiam się jaki prezent sprawić mojej Mamie na jej 50-te urodziny. Moja mama jest moją przyjaciółką, mogę jej powiedzieć o wszystkim co mnie trapi, o moich radościach i smutkach. Zależy mi zawsze na tym aby była szczęśliwa. Z uwagi na okrągłą rocznicę jej urodzin, chciałabym sprawić jej coś wyjątkowego. Początkowo chciałam kupić nam wspólną wycieczkę do Rzymu i liczyłam, że to się uda jednak z uwagi na inne wydatki musiałam zrezygnować. Teraz szukam czegoś innego ale również nietypowego.Na pewno zaproszę Mamę w ten dzień do mnie na pyszny obiad a później pójdziemy do Teatru :) Dodatkowo chciałam jednak dać jej coś osobistego podkreślającego to jak bardzo ją kocham, i tak przeglądając różne strony natrafiłam na zdjęciowe dekoracje https://fotojoker.pl/fotoprezenty/artyk ... cyjne.html Co sądzicie o takim prezencie? I który z nich Waszym zdaniem byłby najlepszy dla Mamy? Jeśli chodzi o wybór zdjęcia na pewno zdecyduje się na takie z moich 18-tych urodzin. Czekam na Wasze rady z niecierpliowością. Pozdrawiam gorąco.
no avatar
User

edek4

Posty

7

Rejestracja

18 sie 2017, o 17:03

Re: prezent dla Mamy

Postautor: edek4 » 18 sie 2017, o 18:44

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł, na pewno Mama będzie wzruszona
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: prezent dla Mamy

Postautor: Dachowek » 20 sie 2017, o 17:12

A ja planuje zakupić mamie suszarkę do grzybów - https://www.morele.net/agd/kuchnia-i-go ... arzyw-510/ :D Zaraz sezon to na pewno jej się przyda. Ja jestem zwolennikiem praktycznych prezentów ;)
Awatar użytkownika
User

jewka

Posty

5

Rejestracja

11 sie 2017, o 18:18

Re: prezent dla Mamy

Postautor: jewka » 22 sie 2017, o 12:40

A czy pytałeś w tym temacie znajomych? Ja jestem zdania, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)
Jej serce, przed chwilą pełne radości, stało się teraz zimne i ciężkie jak z ołowiu. Zobacz blog zbygniew.pl
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: prezent dla Mamy

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:41

Wycieczka za granicę to bardzo dobry pomysł i chyba każda osoba byłaby zadowolona, bez względu na to jakie zainteresowania, hobby posiada. Ewentualnie podpytaj co sprawiłoby radość Twojej mamie, jaki prezent i podążaj tym tropem.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: prezent dla Mamy

Postautor: Antoni34 » 26 sie 2017, o 16:50

Może któraś z książek Stefanii Korżawskiej?
no avatar
User

Pelka91

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 17:45

Re: prezent dla Mamy

Postautor: Pelka91 » 13 lip 2018, o 10:25

Moim zdaniem to powinno być coś powiązane z hobby. Jeżeli na przykład zajmuje się kolekcjonowaniem monet, to super pomysłem mogą być na przykład takie monety inwestycyjne www.metalmarket.eu :)
Nie masz dużo sił życiowych, więc nie idziesz robijając łokciami przez życie, ale się... skradasz.
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: prezent dla Mamy

Postautor: teresaoros » 21 lip 2018, o 19:49

Ciekawym prezentem może być bilet do teatru, w szekspirowskim na dzień matki było takie wydarzenie, ale na https://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ można zobaczyć co graja w najbliższym czasie i skorzystać z propozycji np. na urodziny czy imieniny mamy
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: prezent dla Mamy

Postautor: Antoni34 » 27 lip 2018, o 17:58

Może jakąś ksiązkę o tym jak dietaoczyszczająca organizm
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: prezent dla Mamy

Postautor: janabaranek » 28 lip 2018, o 14:25

Warto kupić coś, czym mama się interesuje, bo taki prezent jest najbardziej trafny za każdym razem ;) Książka też jest fajnym wyjściem, albo po prostu spędzenie razem gdzieś czasu w kawiarni, czy kinie.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.211s | 13 Queries | GZIP : Off ]