Zakupy w internecie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

janabaranek

39

27 wrz 2016, o 06:46

Wrocław

Re: Zakupy w internecie

Postautor: janabaranek » 4 lip 2018, o 14:36

W internecie już kupuję sporo czasu i nie zdarzyło mi się nic złego, więc kupuję praktycznie wszystko - oprócz jedzenia oczywiście ;) Polecam każdemu, bo to wygodne i można zaoszczędzić sporo czasu :)
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Lukasz

5

26 cze 2018, o 15:20

Postautor: Lukasz » 6 lip 2018, o 10:09

Teraz wszystko kupuje się w internecie. Ogromna oszczędność czasu i bardzo często pieniędzy.
Sekretem dobrej starości jest nie co innego, tylko szczery pakt z samotnością.
no avatar
User

Vitezze

5

26 cze 2018, o 16:54

Postautor: Vitezze » 8 lip 2018, o 19:48

Zgadzam się z poprzednikiem w zupełności. Dokładnie tak to właśnie wygląda.
Dotyk jego warg sprawił, że się uśmiechnęłam, a ten uśmiech pozostał ze mną na długo.
no avatar
User

krzymack

5

10 lip 2018, o 06:25

Postautor: krzymack » 10 lip 2018, o 06:40

Dużo dobrych propozycji tutaj podaliście. Forumowiczom będzie to na pewno przydatne.
(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
no avatar
User

lokozaur

5

5 lip 2018, o 18:08

Postautor: lokozaur » 10 lip 2018, o 08:41

Ja się boję zakupów online. Wolę być bezpieczny i kupować bezpośrednio.
Człowiek jest w stanie dokonać wszystkiego, musi tylko chcieć i starać się to zrobić.
no avatar
User

Firma-w-niemczech_pl

8

10 lip 2018, o 18:55

Postautor: Firma-w-niemczech_pl » 10 lip 2018, o 18:57

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdaniem nie ma się czego obawiać w kwestii zakupów online, to wygodna i zarazem tańsza opcja na to aby znaleźć niemal każdą rzecz. Wystarczy bazować na godnych zaufania sklepach internetowych :)
Firma-w-Niemczech
no avatar
User

GimliK

178

5 gru 2016, o 12:24

Postautor: GimliK » 5 sie 2018, o 16:15

My sporo kupujemy online, ostatnio to były nowe doniczki na balkon. Fajne mają w https://sklep-kwiecisty.pl/ Mają też podłoża, nawozy, narzędzia ogrodnicze. My się całościowo u nich zaopatrujemy bo i jakość produktów jest dobra.
no avatar
User

krystian22

1

7 sie 2018, o 12:09

Postautor: krystian22 » 7 sie 2018, o 12:19

Ostatnio w internecie kupiłem swojemu synowi łóżeczko w sklepie https://www.gluck.pl/lozeczka-kolyski-325/ .
no avatar
User

Frwafr

48

23 lut 2018, o 21:03

Postautor: Frwafr » 7 sie 2018, o 22:32

ja jakiś czas temu kupowałem zegarek elegancki taki codzienny do biura. Ze względu na to że nie mam czasu na chodzenie po sklepie zdecydowałem się zamówić na e-zegarek.pl. Z zegarka jestem bardzo zadowolony, świetna jakość polecam.
no avatar
User

Apol

237

26 cze 2015, o 08:52

Postautor: Apol » 5 wrz 2018, o 18:32

Nie przepadam za kupowaniem ubrań z internetu, znacznie bardziej wolę się gdzieś przejść i przymierzyć, a to nie prawda, że w miastach jest mały wybór, są przecież second handy, w których bez problemu znajdzie się mnóstwo różnorodnych ubrań, mi się to często udaje w Katowicach na Placu Szewczyka - https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/
PoprzedniaNastępna