Dobre biuro rachunkowe to...?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Krakowiak

Posty

30

Rejestracja

7 wrz 2015, o 07:40

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: Krakowiak » 27 sie 2017, o 17:31

Luiza, prawną to na kilka sposobów możesz, bo tam masz prawnego concierge albo abonament Abo Light (ten mam) i w nim obsługę i opiekę prawną. Pierwszy miesiąc jest za złotówkę można spokojnie zrezygnować, ale ja byłem zadowolony i zostałem. Są też inne usługi - od sportowych pakietów, przez kuriera , lekarza na IT skończywszy. To ostatnie to od niedawna.
no avatar
User

majko445

Posty

1

Rejestracja

28 sie 2017, o 13:55

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: majko445 » 28 sie 2017, o 13:57

To: http://www.status.waw.pl/aktualnosci/26 ... ewnetrznej , które ma swoją siedzibę w Warszawie. Pod tym linkiem możecie poczytać, dlaczego warto zatrudnić biuro rachunkowe i jakie są tego plusy., A ja od siebie mogę dodać, że godne zaufania biuro, które doskonale zna się na wszystkich przepisach i ustawach.
no avatar
User

luiza

Posty

36

Rejestracja

27 lip 2017, o 17:27

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: luiza » 10 wrz 2017, o 18:58

Krakowiak pisze:Luiza, prawną to na kilka sposobów możesz, bo tam masz prawnego concierge albo abonament Abo Light (ten mam) i w nim obsługę i opiekę prawną. Pierwszy miesiąc jest za złotówkę można spokojnie zrezygnować, ale ja byłem zadowolony i zostałem. Są też inne usługi - od sportowych pakietów, przez kuriera , lekarza na IT skończywszy. To ostatnie to od niedawna.

Wow, jestem pod wrażeniem. Muszę się bliżej przyjrzeć. Bo za jednorazową poradę u prawnika to liczą czasami w setkach zł, a co dopiero abonament. Jeśli się to opłaca, to chętnie skorzystam. Z tych pozostałych usług tez coś masz? To działa w całej Polsce?
no avatar
User

Krakowiak

Posty

30

Rejestracja

7 wrz 2015, o 07:40

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: Krakowiak » 28 wrz 2017, o 20:43

Wiesz co, nie mam no ale rozważam te sportowe opcje, bo to wygoda jednak, a ja z takich tematów jak siłownia korzystam. Z tego co wiem to w całej Polsce. Możesz u nich na stronie dopytać, tam mają opcję czatu i zawsze kogoś online.
Awatar użytkownika
User

sslawek77

Posty

5

Rejestracja

29 wrz 2017, o 18:31

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: sslawek77 » 29 wrz 2017, o 21:29

A może warto w tej kwestii poszukać odpowiedzi w Internecie? Tam chyba zawsze znajdzie się na wszystko odpowiedź :)
To nieunikniona i przerażająca chwila - gdy zdajemy sobie sprawę, że być może nasi rodzice są tak samo niedoskonali jak my.
no avatar
User

anonimowy556

Posty

5

Rejestracja

30 wrz 2017, o 13:48

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: anonimowy556 » 30 wrz 2017, o 13:52

Super, dzięki za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Nie daj się omamić!
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: Gleniowa » 4 paź 2017, o 12:50

Na pewno pomocy dobrego biura rachunkowego. Musisz znaleźć kogoś sprawdzonego. Proponuje Ci usługi tej firmy http://www.gardeprofit.pl/. To dobre i sprawdzone biuro rachunkowe.
no avatar
User

majstr

Posty

21

Rejestracja

2 lis 2017, o 21:13

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: majstr » 12 lis 2017, o 19:45

a korzysta ktoś może z https://wfirma.pl ?ciekawie wygląda i z tego co czytałem to ludzie chwalą za fachową obsługę i niskie koszty, czy ktoś może się podzielić swoimi doświadczeniami?
no avatar
User

kosonmar

Posty

2

Rejestracja

8 lis 2017, o 13:40

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: kosonmar » 14 lis 2017, o 09:55

miałem kiedyś styczność z tą firmą i bardzo nie polecam akurat, dla mnie niekompetentna i droga firma
no avatar
User

maksymilianS

Posty

1

Rejestracja

16 lis 2017, o 08:32

Re: Dobre biuro rachunkowe to...?

Postautor: maksymilianS » 16 lis 2017, o 08:34

Również miałem - nie polecam.
Obecnie rozliczam się razem z biurem Gama (Warszawa) - współpraca nawiązana kilka miesięcy temu, ale jak na tę chwilę wszystko wygląda w porządku. Sam się trochę znam na prowadzeniu ksiąg i widzę, że robią wszystko zgodnie z zaleceniami bądź też mają własne (lepsze) pomysły na księgowanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 13 Queries | GZIP : Off ]