Boxy ze zdrową żywnością.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

emenems

Posty

1

Rejestracja

23 maja 2018, o 11:39

Boxy ze zdrową żywnością.

Postautor: emenems » 23 maja 2018, o 11:54

Witam. Myślę, nad założeniem firmy, która sprzedawałaby boxy ze zdrową żywnością. Klienci na wskazany adres otrzymywaliby zapakowane zdrowe posiłki, które ewentualnie należy podgrzać w mikrofali. Problemem jest jedynie kuchnia w której będą przygotowywane i pakowane potrawy, ponieważ koszt wynajęcia całego lokalu jest bardzo wysoki. Należy spełnić wszystkie wymagania sanepidu dlatego podejrzewam, że przygotowywanie boxów w domu odpada. Znajomy prowadzi niewielką chińską restaurację, dlatego myślę nad dogadaniem się z nim w kwestii użyczenia jego kuchni. Myślicie, że jest to dobry pomysł? Czy podczas badań sanepidu pod kątem mojego biznesu może wyjść coś nie tak i nagle każą zamknąć restaurację mojego kolegi? Macie jakieś doświadczenie w kwestii podnajmu kuchni? Może pomysł z dostosowaniem kuchnie w we własnym mieszkaniu nie jest w cale najgorszy?
Pozdrawiam.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Boxy ze zdrową żywnością.

Postautor: qbis88 » 9 lip 2018, o 22:09

Dostosowanie kuchni we własnym mieszkaniu może być problematyczne, ponieważ potrzebujesz też zaplecza, pomieszczenia socjalnego i jest jeszcze szereg wymogów na które sanepid albo przymknie oko albo nie. Ja 2 lata temu tez tak kombinowałem z cateringiem. Korzystniej i łatwiej byłoby dogadać się z kolegą:)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]