Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Antoni34

282

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep z kosmetykami samochodowymi.

Postautor: Antoni34 » 23 mar 2018, o 13:22

Polecam tę firmę można tam wykonać dość tanio malowanie proszkowe
no avatar
User

BlueBoat.pl

28

3 kwie 2018, o 08:55

Postautor: BlueBoat.pl » 3 kwie 2018, o 12:53

Akurat w kwestii kosmetyków samochodowych to zdecydowanie polecam szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór jest największy, na plus także cena która jest znacznie niższa.
no avatar
User

wojo

17

27 mar 2015, o 10:44

Postautor: wojo » 20 cze 2018, o 13:18

Pomysł dobry, ludzie coraz bardziej dbaja i czrery kółka. Ja mam myjnie samochodową reczną, klientela w kolejkach stoi , czasem brak terminów ca 2 tyg wstecz. N ale jakosc i dokładnosc, stawiam na kosmetyki co chronią lakier, świetnie czyszcza i nabłyszczają, klienci to doceniają powiem szczerze. No i własnie chemia , mam takich co dopytują czym czyscimy i woskujemy bo widać róznice z innymi myjniami podobno. Alb jesteśmy tacy świetni hihi. Jak chcesz podpowiedzi to Proelite, świetna chemia w dobrej cenie i to jest własnie TA jakośc a dla mnie i wdajność. Porównywałem z kilkoma innymi firmami jak najbardziej z tych topowych półek ale na to najbardziej "lecą" klienci a i myje sie dobrze
no avatar
User

Pawełdyg

120

22 gru 2017, o 12:27

Postautor: Pawełdyg » 2 lip 2018, o 10:30

Ja się długo naszukałem dobrych kosmetyków, bo niektóre to na prawdę badziewie. Teraz korzystam tylko z tych od proelite - http://proelite.pl/ najbardziej wydajne i na prawdę porządne
Poprzednia