Rejs do Irlandii

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

radek3230

Posty

4

Rejestracja

15 kwie 2018, o 07:43

Rejs do Irlandii

Postautor: radek3230 » 15 kwie 2018, o 08:01

W tym roku na wakacje wybieramy się z przyjaciółmi do Irlandii chcemy spędzić tam co najmniej tydzień.Jednak mamy pewien plan, aby popłynąć tam promem.Wszyscy są zachwyceni tym pomysłem i dlatego wspólnie szukaliśmy w internecie ciekawych ofert i
zgodnie wybraliśmy tego przewoźnika https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii
Okazuje się, że taki rejs nie trwa zbyt długo więc jakoś przetrzymają to nasze żony :)
Zależy nam na jak najmniejszych kosztach, ponieważ chcemy sporo zwiedzić w Irlandii.Poza tym nasze żony chcą zrobić sobie jakiejś zakupy, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami:) Jeśli korzystaliście z usług tych linii to napiszcie jakie są Wasze opinie na ich temat?Jest to nasza pierwsza podróż tego typu więc nie jestem zorientowany jak trzeba sie przygotować do takiego rejsu.Pozdrawiam Radek.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Rejs do Irlandii

Postautor: Ailis » 19 kwie 2018, o 13:48

Ja i mój narzeczony długo myśleliśmy, gdzie w tym roku wybrać się na tygodniowe wakacje. Najpierw szukałam ciekawych ofert w Polsce potem szukałam wczasów za granicą i znalazłam piękne miejsce do wypoczynku :) planujemy pojechać do Santo Domingo Dominikana . Wstępnie rozeznałam się co warto tam zobaczyć, jaki hotel wybrać itd. Ale jestem ciekawa jak tam na prawdę jest.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Rejs do Irlandii

Postautor: tomekB » 27 cze 2018, o 23:42

fajna sprawa, bardzo lubię Irlandię, moje klimaty
no avatar
User

aleks22w

Posty

3

Rejestracja

30 cze 2018, o 05:59

Re: Rejs do Irlandii

Postautor: aleks22w » 30 cze 2018, o 06:00

Też bardzo uwielbiam Irlandię i na pewno nie długo tam pojadę
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron