Wizy dla Ukraińców

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

aleksanda.lipiec

Posty

2

Rejestracja

20 maja 2015, o 16:33

Wizy dla Ukraińców

Postautor: aleksanda.lipiec » 30 wrz 2016, o 06:16

Hej, jak to jest z tymi wizami dla osób z Ukrainy? Nadal nie zostały zniesione?
Jeśli tak to czy znacie kogoś kto zajmuje się załatwianie wiz i pozostałych dokumentów?
no avatar
User

kajmak

Posty

5

Rejestracja

30 wrz 2016, o 16:42

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: kajmak » 30 wrz 2016, o 16:51

Niestety jeszcze są potrzebne wizy dla ukraińców , chyba od przyszłego roku mają być zniesione. Jeśli potrzebujesz kogoś kto się tym zajmuje to sprawdź AZ Center. Oni zajmują się wszystkimi formalnościami zarówno dla cudzoziemców jak i pracodawców. Ogarniają wizy, pozwolenia, nawet z tego co wiem to zakwaterowanie. Mój brat kiedyś chciał ściągnąć Ukraińca na własną rękę i naprawdę ciężko było to wszystko załatwić samemu, wiecznie brakowało jakichś papierków, wtedy właśnie zdał się na to biuro. Powiedzmy, że dla nich wszystko było łatwiejsze, może dlatego że trzeba znać przepisy ;)
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: Dachowek » 21 kwie 2017, o 09:20

Ogólnie zatrudnianie Ukrainców na własną rękę jest dość trudne dlatego najlepiej współpracować z jakaś agencją. Oni znajdą dla Was ludzi do pracy i załatwią wszystkie formalności. Możecie sie zwrócić np. do agencji EWL - specjalizują się w rekrutacji Ukraińców.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: ninja_84 » 29 cze 2018, o 17:09

Jeżeli chodzi o pracownicy ze wschodu to rzeczywiście jest sporo dokumentacji, jaką musimy wypełnić, jeżeli chcemy legalnie zatrudniać np. Ukraińców. Mi się udało, ale z papierologii nie jestem dobra.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

lizaorzech

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2018, o 12:07

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: lizaorzech » 9 lip 2018, o 12:13

Tutaj ciekawy artykuł o zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce https://www.bpg.pl/newspl//zatrudnienie-cudzoziemca-w-polsce,312
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: psikus » 18 sie 2018, o 14:20

To dosyć skomplikowane tematy, dlatego jeśli sie nie ma w firmie porządnie działającego działu hr radze odpuścic... bo formalności jest sporo. Chyba ze korzysta sie outsourcingowo z agencji hr jak chociazby WorkRoom. U nas to oni rekrutowalo nam ludzi do pracy w Norwegii w siedzibie firmy
no avatar
User

Draconifors

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 19:51

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: Draconifors » 28 sie 2018, o 19:25

Nie mam zbytniego doświadczenia w tym obszarze. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.
Chwała z własnych ust śmierdzi.
no avatar
User

kossek1

Posty

1

Rejestracja

27 lis 2018, o 10:03

Re: Wizy dla Ukraińców

Postautor: kossek1 » 27 lis 2018, o 10:17

Ja nie mam wiedzy w tym zakresie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 15 Queries | GZIP : Off ]