Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

czarekmamto

Posty

1

Rejestracja

8 lis 2016, o 10:03

Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: czarekmamto » 8 lis 2016, o 10:05

Sklep internetowy Czosneklawenda.pl prowadzi usługi e-handlu rozmaitych dekoracji, upominków i wyposażenia wnętrz.

Spotkasz u nas artykuły takie jak: ramki na zdjęcia, latarnie, świece pudełka ozdobne, wianki na drzwi a także ręcznie robione zabawki dla dzieci, wyroby z ceramiki, tekstylia i wiele innych.

Nasz asortyment może być natchnieniem do zaaranżowania domu lub pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego.

Osoby kupujące u nas doceniają elementy miłosne, które można odnaleźć w wielu naszych artykułach.
no avatar
User

krrystyna87

Posty

1

Rejestracja

18 lis 2016, o 12:43

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: krrystyna87 » 18 lis 2016, o 13:00

Ja od siebie polecam http://ek-kosmetyki.pl/ gdzie znajdziecie różnego rodzaju kosmetyki naturalne jak również elementy dekoracyjne domu np. takie jak świece zapachowe ;) Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić pełną ofertę :P
no avatar
User

Michalina88

Posty

24

Rejestracja

20 kwie 2018, o 14:46

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: Michalina88 » 8 maja 2018, o 06:59

Ja za to uwielbiam świece i uważam, że to dobry pomysł na prezent. Chodzi o zarówno te zapachowe, jak i tylko dekoracyjne. Świece w sumie kupuję tam, gdzie znajdę coś ciekawego, ale ostatnio wyjątkowo często zaglądam do tego miejsca: świece hurtownia. Mają całkiem spory wybór i naprawdę świetne ceny.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: tomekB » 27 cze 2018, o 23:48

fajna nazwa, lubię i czosnek i lawendę :d
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: tenderm » 25 sie 2018, o 12:15

Dobrym pomysłem na prezent, może być zrobienie imprezy, zwłaszcza komuś bliskiemu, wystarczy tylko zrobić jakieś jedzenie, ciasto upiec, do tego zamówić szampana, ozdoby, girlandy na stół i wiszące, czapeczki na głowę, świece urodzinowe https://godanparty.pl/ zaprosić gości i impreza jak znalazł :)
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: kabix179 » 25 wrz 2019, o 10:38

Bardzo fajnym pomysłem na prezent mogą być świece zapachowe ale takie porządne od firmy https://markoweswiece.pl/product-pol-21 ... -275g.html . Nie wiem jak Wy ale ja byłabym w niebie jak dostałabym taki prezent. Polecam serdecznie.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: Konek » 29 paź 2021, o 08:00

Szukając wyjątkowych propozycji upominków dla bliskiej osoby, to w mojej opinii jak najbardziej ciekawą opcją mogą okazać się Zestawy Świec Sojowych które naprawdę pozytywnie zaskakują zarówno ilością propozycji, genialnymi połączeniami zapachami i też fajnym wyglądem ponieważ jest wykonana w łupinie kokosa. Ja dla mamy na urodziny sprawiłam "Zestaw 4 świec sojowych w kokosie CocoWick ART Collection" i naprawdę jest nimi zachwycona ;)
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: wamies » 21 lut 2022, o 13:23

Bardzo fajne kompozycje zapachowe do swojego domu możecie znaleźć w świeczkach od https://otularnia.pl/, dzięki zawartym w skłądzie olejkom eterycznym bardzo korzystnie wpływają na poprawę samopoczucia, pięknie pachną i świetnie nadaja się do dekoracji pomieszczeń.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: Calzedonia » 15 lis 2023, o 19:00

Ostatnio zastanawiałam się nad prezentami, które mogłyby sprawić przyjemność moim dziadkom. Zawsze szukam czegoś wyjątkowego i staram się unikać typowych, masowo produkowanych upominków. Znalazłam ciekawy sklep, https://www.lillysstories.pl/ który oferuje ręcznie robione świece zapachowe. Myślę, że to może być piękny i osobisty prezent. Co więcej, w tym sklepie można znaleźć nie tylko świece, ale również inne akcesoria, jak dyfuzory zapachowe czy nebulizatory do olejków eterycznych.
Awatar użytkownika
User

janice.schumm

Posty

4

Rejestracja

30 lis 2023, o 16:07

Lokalizacja

Warszawa

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Postautor: janice.schumm » 30 lis 2023, o 16:13

Nigdy nie korzystałam z takich naturalnych rozwiązań dekoracyjnych!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]