Kredyt na samochód

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
Awatar użytkownika
User

Goszczyn

Posty

5

Rejestracja

23 gru 2017, o 09:33

Re: Kredyt na samochód

Postautor: Goszczyn » 6 sty 2018, o 17:29

Zerknijcie sobie jeszcze tutaj https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/ :) Sporo tam naprawdę dobrych i ciekawych ofert :)
Otaczająca przestrzeń jest tak bezmierna, że trudno zachować równowagę oraz świadomość siebie samego
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Kredyt na samochód

Postautor: Pawełdyg » 7 sty 2018, o 20:04

ja tam brałem kredyt jak brałem nowe auto, wolę chwilę pospłacać a jednak mieć pewniaczka z salonu. A długo się nosiłem z zamiarem zakupu bo mi się widział jakiś fajny suv, no i mam teraz 5008 od Peugeota - marzenie spełnione, jeździ się czaddooowo
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Kredyt na samochód

Postautor: marcelina.kote » 12 lut 2018, o 11:19

A brałeś kredyt samochodowy czy gotówkowy? Co się bardziej opłacało? Widziałam, że tutaj https://direct.money.pl/kredytygotowkowe/ jest całkiem dobra porównywarka kredytów gotówkowych. A wielu moich znajomych mi mówiło, że to rozwiązanie jest często bardziej korzystne. Jestem ciekawa, jakie są Wasze doświadczenia.
no avatar
User

ProfiCredit.pl

Posty

20

Rejestracja

13 lut 2018, o 11:34

Re: Kredyt na samochód

Postautor: ProfiCredit.pl » 13 lut 2018, o 13:48

To zależy czy bierzesz nowe auto z salonu, czy bierzesz kredyt na zakup używanego, w pierwszym przypadku kredyt samochodowy jest korzystniejszy, ale szczegółów najlepiej już dowiedzieć się na miejscu.
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: Kredyt na samochód

Postautor: paczko39 » 4 mar 2018, o 16:34

zamiast w banku to lepiej brać z salonu auto na raty. Tak jak np w salonie Carolina Toyota na Włochach w Warszawie mają komfortowe warunki zakupu. Naprawdę to własnie tak się kupuje samochód, a nie tam brać kredyty w banku
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: Kredyt na samochód

Postautor: Sebastian77 » 27 mar 2018, o 23:25

Czy warto brać kredyt na samochód??
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Kredyt na samochód

Postautor: atama » 3 kwie 2018, o 16:54

Jeżeli marzy ci się samochód a nie masz na niego środków to czemu nie, wybierz tylko najlepszą ofertę. My z mężem tak zrobiliśmy i wzięliśmy kredyt w kredyt123. Firma rzetelna, dogodne raty, mało formalności i szybka decyzja.
no avatar
User

bronkal

Posty

14

Rejestracja

1 gru 2017, o 11:30

Re: Kredyt na samochód

Postautor: bronkal » 9 kwie 2018, o 11:48

Myślę ze nie ma sensu pchać się w kredyt na samochód. Szybciej i łatwiej jest dostać leasing. Sprawdź sobie na platformie finansowej jak to wygląda. Mozesz tez wysłać wniosek online i poczekać na telefon od konsultanta zeby dogadać szczegóły
no avatar
User

KonstancjaBielik

Posty

13

Rejestracja

19 kwie 2018, o 08:33

Re: Kredyt na samochód

Postautor: KonstancjaBielik » 19 kwie 2018, o 08:41

W takiej sytuacji moim skromny zdaniem najlepiej jest skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Osobiście korzystałam z usług firmy http://financeh.pl/ , współpracowałam z Panią Iloną Makuch, swoją drogą bardzo profesjonalna osoba. Dzięki jej pomocy, mogę cieszyć się spokojną głową, że wybrałam najlepszą opcje kredytu i tym samym jego spłaty.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Kredyt na samochód

Postautor: Apol » 8 maja 2018, o 18:34

Kiedyś podobny temat został już poruszony na blogu http://www.autocacko.pl/myjnie-samochodowe-krakow/ i odpowiedz była fajnie skonstruowana, powinieneś wynieść coś z niego, tylko musisz sobie go poszukać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.154s | 13 Queries | GZIP : Off ]