monitoring gps

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

intro

Posty

12

Rejestracja

17 wrz 2012, o 15:23

monitoring gps

Postautor: intro » 27 wrz 2012, o 11:23

Innowacyjne rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów - szczegóły na http://www.sasgps.pl/
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: monitoring gps

Postautor: Urban30 » 29 paź 2012, o 09:50

Ja ostatnio kupiłem system do lokalizacji pojazdów Navifleet'u, strona: http://www.navifleet.pl/, jednak w naszej pięknej ojczyźnie to nie ma co ryzykowac kradzieży auta (choć z drugiej strony ponoć wszyscy złodzieje teraz w Niemczech kradną)
;)
no avatar
User

wiletka

Posty

1

Rejestracja

21 paź 2012, o 13:43

Re: monitoring gps

Postautor: wiletka » 29 paź 2012, o 10:26

Pewnie, że warto coś takiego mieć w swojej firmie. Do pracowników trzeba mieć zaufanie, ale czasamo warto sprawdzić co robią i gdzie.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: monitoring gps

Postautor: Urban30 » 5 lis 2012, o 10:32

No ba, wiletka rację ma (rym przypadkowy) ;)
Taki lokalizator gps to pozwala i w sieci na bieżąco sprawdzać się dzieje z autami, i w razie kradzieży ma różne anty złodziejskie alerty no i kontrola pracownika też. Bo to nie ludzie są źli, ale stwarzanie im okazji do złodziejstwa czy nazwijmy to lżej: "kombinowania"
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

JerryMilej

Posty

11

Rejestracja

1 lis 2012, o 12:48

Re: monitoring gps

Postautor: JerryMilej » 7 maja 2013, o 18:57

Witam.
Coraz tańsze stają się technologie umożliwiające kontrolę nad pracownikami terenowymi i ich podróżami. Głównie to accountanci i handlowcy, ale też w większych firmach pracownicy innych działów posiadają samochody i odbywają nimi podróże służbowe. Jest to często kontrowersyjny temat. W ostatnim czasie nawet skarbówka zaczyna upominać się o opodatkowanie samochodów służbowych używanych sporadycznie do innych celów niż sprawy firmy. I tu z pomocą przychodzą firmy usługowe które dają nam możliwość śledzenia dokładnych tras podróży służbowych. Ich ceny są różne - jedne mają tańsze urządzenia i droższe utrzymanie, inne zrównoważają koszta (tu można podejrzeć najpopularniejsze systemy: http://www.ranking-gps.pl/ ). Urządzenia produkowane przez firmy takie jak monitoring-gps.net czy podobne za niewielką opłatą abonamentową dają dostęp do śledzenia pracowników z niewiarygodną dokładnością - bardzo małym kosztem. Urządzenia produkowane w Polsce są niezawodne (porównaj do tanich chinczyków które trudno serwisować i tracić czas pieniądze i kontrole nad samochodem) i dają dostęp do danych o pojeździe 24/7
Dzięki temu możemy o każdej porze dnia i nocy udowonić, że samochody służbowe są używane zgodnie z przeznaczeniem, unikając przy okazji problemów z fiskusem. Pojawia się jedynie problem z mentalnością pracowników którzy mogą czuć się nieswojo na początku swojej przygody z monitorowaniem pojazdu służbowego, ale biznes is biznes. w końcu to nie ich samochód:)
Coloradical!
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: monitoring gps

Postautor: Symbian » 23 maja 2013, o 14:08

Potwierdzam monitoring GPS w samochodzie to dobra inwestycja. Prywatnie na wypadek kradzieży, a gdy mamy firmówki, którymi poruszają się pracownicy możemy sprawdzić jakimi trasami się poruszają. Dzięki zestawieniom tras możemy np. wykryć, że nasz pracownik gra na czas w terenie. W firmach transportowych możemy też dzięki temu zauważyć czy pokonywane trasy są tymi najkrótszymi, a może da się skrócić drogę i zaoszczędzić dzięki temu. Monitoring pojazdów możemy umieścić np. pod siedzeniem, by kierowca go nie zauważył.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: monitoring gps

Postautor: vicka » 7 cze 2013, o 22:06

Do pewnego momentu nie chciałam stosować takiej kontroli pracowników, ale coraz częściej słyszałam od znajomych, że widzieli moich pracowników nie tam gdzie być powinni. Stąd zakupiłam monitoring samochodów firmy PetSoft z Gdańska. Mam go już jakiś czas i widać już wyraźnie różnicę na zużyciu paliwa i samego samochodu.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: monitoring gps

Postautor: Kocica » 20 lip 2013, o 12:52

vicka pisze:Do pewnego momentu nie chciałam stosować takiej kontroli pracowników, ale coraz częściej słyszałam od znajomych, że widzieli moich pracowników nie tam gdzie być powinni.


No co fakt to fakt, u nas było bardzo podobnie - jednak prowadzenia firmy w myśl zasady "ufaj i sprawdzaj" jest wg mnie jak najbardziej na miejscu. A co do systemów lokalizacji, to np. na finderze można dostać zaawansowany monitoring gps z podglądem ekip - tu adres. Przydatna rzecz:)
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: monitoring gps

Postautor: aisha » 27 maja 2015, o 04:12

Ja jestem zdania, że mając firmę powinno się mieć ograniczone zaufanie do pracowników. Już nie raz słyszałam, że pracownik zrujnował komuś firmę. Dlatego ja bez namysłu wprowadziłabym śledzenie pojazdów. Naprawdę nie ma co ryzykować. Mój znajomy ma sporą firmę i nie raz mówił, że widział jak pracownicy po pracy zlewają paliwo z samochodów. Porażka mówię ci.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: monitoring gps

Postautor: Melonik » 8 wrz 2015, o 17:48

I to jest odpowiednie podejście. Nigdy nie możemy zaufać pracownikowi w 100% . Trzeba jednak mieć coś co będzie pracowników sprawdzać. Dlatego lokalizator gps jest tutaj bardzo przydatny. W ten sposób możesz w każdej chwili sprawdzić gdzie sa Twoi pracownicy i czy aby na pewno Ty na tym nie tracisz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 13 Queries | GZIP : Off ]