Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Paulinka45

Posty

1

Rejestracja

15 cze 2018, o 07:24

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: Paulinka45 » 15 cze 2018, o 07:30

Ja również wybieram zawsze samolot. Jest najszybszym transportem. Niestety zdarzają się niekiedy opóźnienia lotów. Raz miałam nawet lot odwołany. Wtedy zaczęłam domagać się odszkodowania za to. Pomogła mi forma https://prawopasazera.pl/. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Jeśli komuś zdarzy się taka sytuacja, to polecam do zajrzenia na tę stronę. Pozdrawiam.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: paullaobreczarek » 20 cze 2018, o 11:22

Zgadzam się z moimi poprzednikami - samolot jest najbezpieczniejszy i najszybszy. Sama zajmuje się organizacją podróży służbowych (głównie zagraniczne do Niemiec i Anglii) i wynajęcie samolotu czarterowego jest dużo wygodniejsze (oszczędność czasu, powrót tego samego dnia). Tu Call&Fly według mnie ma odpowiednią ofertę
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: romozim » 3 lip 2018, o 08:42

Raz leciałem właśnie samolotem czarterowym na spotkanie z klientem. Trasa Warszawa-Gdańsk-Warszawa. Wrażenia naprawdę pozytywne. Szybka odprawa, brak kolejek, lepszy komfort. Wylot był o 9 rano, a powrót o 17. Nie dziwi mnie to, że takie usługi jak Call&Fly są popularne. Przedsiębiorcy chcą oszczędzać czas.
no avatar
User

Emaus

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 17:24

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: Emaus » 10 lip 2018, o 07:39

Również stawiałbym na samolot. Nie ma lepszego rozwiązania tutaj.
Trudno jest pozostać człowiekiem wśród ludzi. Ja jestem słaby, potrzebuję bowiem miłości. Każdej dostępnej.
no avatar
User

mikolaj.golab@op.pl

Posty

24

Rejestracja

7 mar 2018, o 11:50

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: mikolaj.golab@op.pl » 27 wrz 2018, o 08:09

Samolot to najlepsza opcja, a jeszcze lepiej jest korzystać sobie stale z pośrednika, który wynegocjuje nam lepsze ceny i dodatkowo nie będziemy musieli martwić się całą logistyką. Polecam sprawdzić sobie firmę z Wrocławia: https://bissole.pl/linie-lotnicze/
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: mawko80 » 4 lut 2019, o 09:09

Ja od dłuższego czasu przy zagranicznych podróżach służbowych wynajmuję czartery z Call&Fly. Bardzo wygodne rozwiązanie. Nie ma regularnego rozkładu lotów, firma dopasowuje się do potrzeb klienta. Można tego samego dnia wrócić do domu i oszczędzić mnóstwo czasu.
no avatar
User

kamila.ostolski

Posty

1

Rejestracja

14 sty 2023, o 09:49

Re: Podróże służbowe - pociąg, auto, a może coś innego?

Postautor: kamila.ostolski » 14 sty 2023, o 09:59

Ja służbowo najczęściej latam samolotami. Najwięcej odlotów mam z Okęcia, na które przyjeżdżam własnym samochodem. Firma opłaca za mnie miejsce postojowe na parkingu. Parking https://www.odlotowyparking.pl to super opcja dla podróżnych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.151s | 13 Queries | GZIP : Off ]