księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: evelajna » 19 cze 2018, o 13:43

i jak tam tatama udało się skontaktować z biurem ? Daj znać :) Moja znajoma zakłada teraz formę i też będzie korzystać z ich pomocy i tak sobie o Tobie przypomniałam :)
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: cyryl18 » 22 cze 2018, o 06:37

Z biurem rachunkowym jest łatwiej, a przede wszystkim bezpieczniej. Dlatego zdecydowaliśmy się na kompleksową współpracę ze specjalistami z lublinskiego " Proste Podatki " http://biurorachunkowelublin.pl/ . Wykonują szereg profesjonalnych i fachowych czynności rachunkowych, tak bardzo niezbędnych dla firmy. :)
no avatar
User

martina

Posty

7

Rejestracja

21 cze 2018, o 12:31

Lokalizacja

Łódź

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: martina » 22 cze 2018, o 11:40

Biuro rachunkowe będzie najrozsądniejszym wyjściem z tej sytuacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu wzbogacać wiedzę o księgowości - w końcu to jedna z przydatniejszych teorii, jaką można wykorzystywać w życiu codziennym, czy to odliczając VAT od towarów, kojarzenie wielkości ceł i innych opłat za sprowadzanie towaru zza granicy czy rozliczanie podatków. A teraz jest dużo programów komputerowych, których co prawda nie wybierałabym do kontrolowania finansów firmy, ale do samodzielnej nauki - jak najbardziej. A dobrze, jak właściciel firmy orientuje się w kwestiach księgowych.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: atama » 6 lip 2018, o 11:58

evelajna dzięki za pamięć :) tak byłam już na spotkaniu i ustaliliśmy, że od września zaczynamy współpracę :) Faktycznie zrobili na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. :) Mój znajomy będzie też niedługo korzystał z ich pomocy przy zakładaniu firmy :)
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: evelajna » 9 lip 2018, o 11:27

atama to super :) Przynajmniej będziesz mogła spać spokojnie :) Z doświadcznia wiem, że samodzielnie prowadzenie księgowości łatwe nie jest i czasem łatwo o błąd. A chyba nikt z nas nie chce mieć do czynienia z US :)
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: SowikoPack.pl » 11 lip 2018, o 06:35

Z doświadczenia także polecam zastanowić się nad współpracą z biurem rachunkowym, samodzielne prowadzenie księgowości jest dosyć uciążliwe i łatwo się pomylić przez co narażamy się na kary finansowe.
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: febe » 12 lip 2018, o 07:44

Ja również nie podjęłabym się samodzielnej księgowości. Co chwila wychodzą nowe uchwały, zmieniają się przepisy. A tak jestem spokojna, że biuro rachunkowe się tym zajmie, a w przypadku błędu (co może się zdarzyć) to oni ponoszą odpowiedzialność. Biuro rachunkowe powinno mieć polisę OC, warto to sprawdzać przed podpisaniem umowy.
no avatar
User

Katjuszka

Posty

3

Rejestracja

13 lip 2018, o 21:16

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: Katjuszka » 13 lip 2018, o 21:33

Moim zdaniem z biurem zawsze bezpieczniej
no avatar
User

kkrzysiekk

Posty

13

Rejestracja

11 lip 2018, o 13:21

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: kkrzysiekk » 24 lip 2018, o 08:23

Moim zdaniem to o wiele lepiej zlecić to biurze. W moim przypadku skierowałem się do Tag Experts i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli odpowiada Ci lokalizacja Katowic to mogę zdecydowanie polecić :)
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym ?

Postautor: atama » 8 sie 2018, o 12:51

oj tak, święty spokój to jest to :) Ja już mam na koncie jedną kontrole z US także wiem jak to smakuje i nigdy więcej nie chcę już tego powtarzać. A tak nie muszę się o nic martwić także super.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]